Po czym poznać szczęśliwą parę – 5 oznak

Zdarza Ci się, że mijasz na ulicy pary i od razu wiesz, że są zgrani i szczęśliwi?  Świadczą o tym sposoby przytulania, sposób patrzenia na siebie… Poznaj 5 symptomów po czym poznać szczęśliwą parę !

Zobacz też: Jak reagować, gdy zrani nas partner ?

szczeęśliwa-para

 

Po czym poznać szczęśliwą parę – Kładzenie się spać o tej samej porze

Może nie zaczynają go razem – każde wstaje o swojej godzinie, by zdążyć do pracy, ale nie pozwalają sobie na to by jedna osoba została przed telewizorem, gdy druga kładzie się spać. Czekają na siebie i kładą się spać razem. Dbają o to by kończyć wspólnie dzień, pocałować się na dobranoc i przytulić. Nawet jeśli seks nie wchodzi danego wieczoru w grę dbają o to by zasypiać razem.

Po czym poznać szczęśliwą parę – Wspólne zainteresowania

Posiadają wspólne zainteresowania i szukają nowych. To bardzo ważne by robić pewne rzeczy razem, i nie chodzi tylko o mieszkanie, płacenie rachunków, czy wychowywanie dzieci. Warto wspólnie robić rzeczy przyjemne, by nasz wspólny czas nie ograniczał się tylko do obowiązków. W końcu bycie razem ma być też zabawą i przynosić nam szczęście.

Polecamy również: 5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety

Po czym poznać szczęśliwą paręPo czym poznać szczęśliwą parę – Dotyk

Drobne rzeczy, jak trzymanie się za rękę, bycie blisko siebie, objęcie. Po tym z daleka można rozpoznać szczęśliwa parę. Nie ma chyba bardziej ckliwego widoku niż pasa staruszków idąca pod rękę! To jednoznaczny sygnał – kochają się i są szczęśliwi.

Po czym poznać szczęśliwą parę – Odkładają telefony

Kiedy są razem odkładają telefony, wyłączają komputery, wylogowują się z facebooka. Są tylko dla siebie. Ich rozmowy nie może przerwać żadna mało istotna rzecz. To ich czas, a miłość i szacunek nie pozwalają dzielić go z innymi.

Po czym poznać szczęśliwą parę – Lubią swoje towarzystwo

Szczęśliwe pary są przede wszystkim najlepszymi przyjaciółmi. Mogą rozmawiać o wszystkim: problemach, zainteresowaniach, obejrzanych filmach, rodzinie.  Są dla siebie wsparciem, ale także osobami, z którymi najbardziej lubią spędzać czas, pomimo tego, że jest go czasem bardzo dużo!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (256 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Gocha  12 marca 2015 08:25

  Chyba nie jestem z mężem zgraną parą bo zawsze muszę go namawiać żeby wcześnie się położył spać i na pewno nie odkładamy telefonów kiedy jesteśmy razem ehh 🙂 Muszę koniecznie z mężem porozmawiać!!!

  Odpowiedz
 2. bbo  12 marca 2015 08:56

  A my spełniamy 4/5 kryteriów. 😉

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  12 marca 2015 09:42

  My tylko 3/5;-).

  Odpowiedz
 4. martucha180  12 marca 2015 11:22

  Zdziwiło mnie odkładanie telefonów i wspólne kładzenie się spać.

  Odpowiedz
 5. Sylwia  12 marca 2015 21:45

  miłe

  Odpowiedz
 6. Anita  18 marca 2015 08:39

  Myślę, że określenie „szczęśliwa para” jest dla każdego innego. Każdy widzi szczęście swoimi oczyma. Jedni kładą się razem spać, a niektórym wystarczy wspólnie zjedzony posiłek 🙂

  Odpowiedz
 7. lucyna  21 kwietnia 2015 08:06

  Wszystkiego po trochu w każdym związku się znajdzie – ważne aby się rozumieć i szanować

  Odpowiedz
 8. mama_kazala  4 sierpnia 2015 10:19

  w dzisiejszych czasam wylogowac się z fejsbuka i odłożyc telefon to trudna rzecz..jak już się komus zdaża to naprawdę musi byc udany związek 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany