Płaszcze przeciwdeszczowe 2015 – propozycje od Helly Hansen

Pomimo upałów jesteśmy już za połową sierpnia. Jesień już za pasem, a wraz z nim pogorszenie pogody i opady deszczu. Już teraz warto zastanowić się, czy płaszcz przeciwdeszczowy nie jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie jeśli na co dzień poruszamy się pieszo, bądź komunikacją miejską. A jeśli taki płaszcz miałby być naprawdę ładny, a nie tylko praktyczny? Przedstawiamy płaszcze przeciwdeszczowe 2015 , które przygotowała marka Helly Hansen. Zapraszamy do galerii!

płaszcze przeciwdeszczwe od helly hansen (20)

Płaszcz przeciwdeszczowy przyda nam się nie tylko jesienią. Wszystkim prawdziwe lato kojarzy się z wakacjami i ogromną ilością słońca. Niestety, realia często są trochę inne. Znajdujemy się w strefie takiego klimatu, gdzie deszczowe dni w środku lipca już nikogo nie dziwią. Od kilku lat, upalnych dni mamy coraz mniej, mimo wszędzie głoszonego „globalnego ocieplenia”.

Nie ma co się smucić. Są bowiem kraje gdzie deszcz pada średnio przez 200 dni w roku. Najlepszym tego przykładem jest Norwegia. Dla norwegów deszcz jest nieodłącznym elementem krajobrazu. Pokochali deszcz na tyle, że nie przeszkadza im on w wykonywaniu wszystkich czynności, które lubią. Najważniejsze, aby dobrze się przed nim zabezpieczyć a nic nie stanie nam na drodze. Norweska marka Helly Hansen dzięki swojemu doświadczeniu oraz korzeniom związanym z żeglarstwem, wie najlepiej jak zabezpieczyć przed wodą. Kurtki oraz płaszcze, które ma w swojej ofercie zapewnią komfort oraz całkowitą ochronę przed deszczem i wiatrem. Prezentujemy najnowsze oraz najmodniejsze fasony kurtek i płaszcze przeciwdeszczowe.

Jak się Wam podobają propozycje marki?

płaszcze przeciwdeszczwe od helly hansen (21)

Kurtki już niebawem dostępne w firmowych sklepach Helly Hansen a już teraz na www.hellyhansen.com

Zapraszamy do galerii: Płaszcze przeciwdeszczowe 2015  – propozycje od Helly Hansen

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (156 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...