Płaszcze i kurtki na jesień 2016 od Monnari

Wraz z nadejściem pierwszych chłodnych dni zaczynamy przetrząsać swoją garderobę w poszukiwaniu ciepłych okryć. Jeśli w tym roku jeszcze nie wybrałaś takiego dla siebie mamy dla Ciebie kilka propozycji na płaszcze i kurtki na jesień 2016 od Monnari. Co marka przygotowała na obecny sezon?

plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-log

Płaszcze i kurtki na jesień 2016 od Monnari – co proponuje marka?

Wśród propozycji marki znajdziemy klasyczne i eleganckie płaszcze wykonane z wysokiej jakości materiałów z dodatkiem wełny, pikowane płaszcze i kurtki, jak również nieco lżejsze kurtki, które z powodzeniem mogą zastąpić sweterek czy marynarkę. Niewątpliwym plusem kolekcji jest ogromny wybór wzorów i kolorów – od stonowanych odcieni ecru, przez bardziej odważną fuksję i limonkę, na motywie koronki i skóry węża kończąc.

Zobacz także: Płaszcze w modnych kolorach – jesień – zima 2016/2016

Znajdziemy tam zarówno dopasowane jak i luźniejsze fasony, więc każda kobieta znajdzie coś, co pasuje do jej stylu i potrzeb. Kobiety o sylwetce przypominającej kolumnę powinny wybrać kurtkę z paskiem, który zaznaczy talię, kobiety – gruszki, powinny skupić się na zrównoważeniu proporcji poprzez wybranie kurtki lub płaszcza z rozbudowanym kołnierzem, który odwróci uwagę od szerokich bioder. Jabłuszka powinny wybierać krótkie kurtki, aby wyeksponować szczupłe, zgrabne nogi, natomiast sylwetka w kształcie kielicha świetnie będzie prezentowała się w kurtkach w typie bombki, które odwrócą uwagę od szerokich ramion.

Monnari

W kolekcji Monnari znajdziemy modele kurtek i płaszczy idealnych do różnych typów sylwetki. Pamiętajmy, że nie liczy się tylko kolor i ogólny wygląd kurtki, ale przede wszystkim jej dopasowanie do sylwetki, a jest to szczególnie ważne podczas jesiennych i zimowych miesięcy, gdzie nakładając na siebie kolejne warstwy ubioru łatwo zatracić proporcje.

Monnari nie zapomina też o paniach o nieco większych kształtach i przygotowało propozycje również dla nich. To pięknie wykonane płaszczyki i kurtki, zaprojektowane tak by dawały poczucie komfortu i swobody ruchów, ale przede wszystkim ciepło. Wszystkie kurtki sprawdzą się idealnie podczas jesiennych chłodów, a modele z kapturem dodatkowo zapewnią ochronę przed deszczem.

Zapraszamy do galerii: Płaszcze i kurtki na jesień 2016 od Monnari

plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-1

plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-1plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-2 plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-3 plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-4

plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-5 plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-6 plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-7 plaszcze-i-kurtki-na-jesien-2016-od-monnari-8

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (240 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...