Płaszcze: jesiennym szarościom mówimy nie!

Zaczęła się kalendarzowa jesień, a wraz z nią, prosto z szaf na ulice wyległy bure płaszcze, czarne trencze i szare buty. Takiej tendencji mówimy nie! I w związku z tym, przygotowaliśmy dla Was 3 propozycje, inspirowane słonecznymi kolorami jesiennych liści!

Kolorowa stylizacja jesien 2013 (2)

W tym sezonie furrorę robią płaszcze i kurtki ze skórzanymi rękawami. Taką właśnie propozycję od Preen wykorzystaliśmy jako bazę pierwszej stylizacji. Dominuje w niej kolor czerwony, podobnie jak w palecie barw jesiennego parku. Mocnym akcentem jest krata na klapach kurtki i plecionka obecna na bucikach od Daniele Michetti. Złamaniem tonacji jest naszyjnik z żółtymi koralikami. W takim outficie na pewno nie dopadnie Was chandra!

Kolorowa stylizacja jesien 2013 (3)

Jeżeli zamiast kurtki wolicie dłuższy płaszcz, to wybierzcie taki, który będzie zawierał ciekawy detal, podobnie jak ten z kolekcji Carven. Duży, wywijany kołnierz w brązie, idealnie uchroni przed wiatrem i da możliwość stworzenia wielu kolorystycznie ciekawych kompozycji. My z jesiennej palety wybraliśmy zielenie i pomarańcze, które każdą kobietę otoczą istną eksplozją endorfin!

Kolorowa stylizacja jesien 2013 (1)

Nasza trzecia propozycja jest przeznaczona dla odważnych i pewnych siebie, kreatywnych kobiet. Tu nie ma miejsca na banale rozwiązania i smutne, standardowe połączenia. Militarne buty i torba, doskonale współgrają z nowoczesną formą biżuterii, a asymetryczny płaszcz w połączeniu z żywym żółtym swetrem sprawi, że obok takiej stylizacji nie będzie można przejść obojętnie!

Więcej inspiracji na yosh.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (158 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...