Nowe plastry do depilacji Joanna Sensual – czas na gładką skórę!

Grube spodnie i rajstopy schowałyśmy już na dno szafy. Czas pokazać nogi! Zanim jednak założymy zwiewne sukienki i wygodne szorty, trzeba zadbać o gładką skórę. Nowe plastry do depilacji Joanna Sensual pozwolą nam w wygodny sposób pozbyć się niechcianych włosków.

Istnieje wiele metod depilacji, które da się zastosować we własnym domu. Niestety nie wszystkie mają zadowalające skutki. Golenie nóg maszynką to metoda o wyjątkowo krótkotrwałych rezultatach – czasem trzeba je powtarzać nawet co drugi dzień, co podrażnia skórę. Łatwo też o skaleczenia. Z kolei usuwanie włosków depilatorem jest bolesne, może też wywołać bolesne wrastanie włosów pod skórę. Warto więc pomyśleć o usuwaniu owłosienia woskiem. Dlaczego warto wybrać plastry do depilacji?

plastry do depilacji

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia nóg: pexels.com

Plastry do depilacji – zalety 

Plastry do depilacji pozwalają na uzyskanie gładkiej skóry na dłużej, niż po goleniu maszynką. Można też dobrać plastry do rodzaju naszej skóry oraz grubości i umiejscowienia włosów. Laboratorium Kosmetyczne Joanna ostatnio rozszerzyło swoją popularną linię Sensual do depilacji twarzy i ciała o kilka nowych rodzajów plastrów, przeznaczonych do różnego typu owłosienia.

Nowe plastry Joanna Sensual zawierają aż o 40% więcej wosku i mają większy rozmiar – nawet do 33%. Do wyboru mamy plastryk do delikatnych włosków lub do grubego i mocnego owłosienia, specjalne plastry przeznaczone do skóry twarzy, a także plastry do okolic bikini, gdzie skóra jest wyjątkowo delikatna. Większe plastry, łatwe do naklejenia, są za to doskonałe do depilacji nóg. 

Jak używać plastrów?

Po dokładnym oczyszczeniu skóry plaster wystarczy rozgrzać w dłoniach, po czym przykleić go do skóry wraz z kierunkiem wzrostu włosów. Następnie odrywamy plaster w przeciwnym kierunku… i gotowe! Resztki wosku można usunąć dołączoną do opakowania oliwką łagodzącą, która niweluje podrażnienia i zapewnia długotrwały efekt. Skóra nie jest podrażniona, ale gładka i delikatna. 

Plastry są elastyczne, dobrze więc dopasowują się do kształtu ciała. To bardzo ważne – w przypadku źle dopasowanych do ciała plastrów depilacja nie będzie dokładna.

Cena: 

Plastry do depilacji ciała Joanna Sensual do włosów mocnych – ok. 10 zł

Plastry do depilacji twarzy Joanna Sensual do włosów mocnych – ok. 8 zł

Plastry do depilacji ciała Joanna Sensual  do włosów normalnych – ok. 10 zł

Plastry do depilacji twarzy Joanna Sensual do włosów normalnych – ok. 8 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Wusia  15 maja 2018 10:26

    Nie jestem zwolennikiem plastrów. Nie zawsze są skuteczne i jeszcze ten ból!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany