Planujesz podróż? Nie zapomnij o szybkim transferze na lotnisko

Podróżowanie samolotem często wiąże się ze stresem, przeważnie wywołanym sztywnymi ramami czasowymi: nie tylko opóźnienia lotów mogą pokrzyżować wiele planów, ale trzeba jeszcze zdążyć na odprawę. W drodze do niej czeka na nas kontrola bagaży, dokumentów… i oczywiście transfer na lotnisko. Dobrym sposobem na zaoszczędzenie czasu i nerwów na tym pierwszym etapie podróży jest skorzystanie z aplikacji iTaxi.

Jak działa aplikacja iTaxi i dlaczego jest przydatna w zamawianiu transferów na lotnisko?

Przypomnijmy: za pomocą aplikacji iTaxi możesz szybko i wygodnie zamówić taksówkę z dowolnego miejsca. Wystarczy uruchomić aplikację, która automatycznie ustali twoje położenie z wykorzystaniem technologii GPS. Po wybraniu miejsca docelowego otrzymujesz podgląd taksówek iTaxi w okolicy i wybierasz tę, która najbardziej odpowiada Ci standardem, ceną za kilometr i odległością od Ciebie. Po potwierdzeniu przejazdu przez taksówkarza widzisz na ekranie Twojego telefonu, gdzie znajduje się taksówka w czasie rzeczywistym i otrzymujesz powiadomienie, gdy samochód jest na miejscu.

Oczywiście, możesz w ten sposób także zamówić taksówkę, która dowiezie cię na lotnisko. Jeżeli jednak chcesz dobrze zaplanować swoją podróż i uniknąć wszelkich nieprzewidzianych komplikacji, dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi zamawiania przejazdu z wyprzedzeniem. Wystarczy, że po naciśnięciu przycisku „Zamów” w aplikacji wybierzesz „Inna godzina”. Możesz wtedy zmienić domyślnie ustawiony czas „Teraz” na dowolną datę i godzinę. W ten sposób masz pewność, że taksówka iTaxi będzie na Ciebie czekać o odpowiedniej porze, we wskazanym przez Ciebie miejscu.

 

Dlaczego Taxi to dobry sposób na transfer na lotnisko?

Warto pamiętać, że usługę oferowaną przez aplikację iTaxi wykonują licencjonowani taksówkarze. Dzięki temu masz pewność, że Twoja podróż będzie szybka, bezpieczna i pozbawiona stresów. Co więcej, pojazdy iTaxi jako pełnoprawne taksówki mają dostęp do zamkniętych dla normalnego ruchu stref oraz bus pasów. Jeżeli zatem czeka cię podróż na lotnisko przez centrum miasta w godzinach szczytu, iTaxi to gwarancja, że spokojnie zdążysz na swój lot.

Korzystanie z aplikacji iTaxi to także gwarancja uczciwej ceny. Koniec z wygórowanymi opłatami, jakie często nakładają lokalni przewoźnicy obsługujący busy i taksówki kursujące na lotnisko i z powrotem. Z iTaxi sam wybierasz, kto przewiezie Cię na lotnisko i za jaką kwotę, ustalaną według przejrzystej i stałej stawki kilometrowej.

 

Do zobaczenia w Lublinie, Poznaniu i Warszawie!

Wysoką jakość usług iTaxi doceniły już trzy ważne lotniska w Polsce. Współpracujemy z Portem Lotniczym Lublin, Portem Lotniczym Poznań-Ławica oraz Lotniskiem Chopina w Warszawie, największym portem lotniczym w Polsce.

Jeżeli jesteś klientem biznesowym, który często podróżuje samolotami oraz ceni sobie wysoki komfort i bezproblemową usługę, dołącz do tysięcy firm w całej Polsce współpracujących z iTaxi.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (28 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Kora  27 sierpnia 2019 23:15

    Ostatnio jak chciałam się dostać na lotnisko we Wrocławiu zamówiłam kurs opti taxi bo apka pokazywała korzystną cenę. Nie było żadnych dodatkowych ukrytych opłat, zostałam sprawnie dowieziona na czas 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany