Plan treningowy opracowany przez Kasię Bigos za darmo!

Nowy rok to okres, w który każdy z nas wkracza z jakimś postanowieniem. Często dotyczą one zmiany trybu życia, zdrowego odżywiania i pracy nad sylwetką. Groupon odpowiada na te potrzeby i motywuje swoich klientów do spełnienia noworocznych postanowień. Dlatego też firma, w ramach kampanii „W 2016…Postaw na siebie”, opracowała z Kasią Bigos wyjątkowy plan treningowy, do pobrania za darmo.

Kasia Bigos (3)

Postanowienia mają to do siebie, że łatwo o nich mówić, jednak zdecydowanie trudniej zrealizować. Groupon chcąc zainspirować i zachęcić swoich Klientów do pozytywnych zmian zaprosił do współpracy popularną trenerkę fitness Kasię Bigos. 

Kasia Bigos (2)

Trening Kasi nie wymaga dużych nakładów czasu – możesz go wykonywać w domowym zaciszu lub z dodatkowym obciążeniem na siłowni. Program składa się z 10 ćwiczeń, z których każde należy wykonywać w minutowych obwodach. Po zakończeniu serii zalecany jest dwuminutowy odpoczynek, a następnie powtórzenie wszystkich ćwiczeń jedno po drugim w krótszym czasie. Łączny czas treningu wynosi niewiele ponad 20 minut.

– To ogromna radość, że mogę być ambasadorką kampanii Groupon „W 2016…Postaw na siebie”. Idea leżąca u podstaw akcji, jest bliska także mnie. Bez względu na charakter postanowień noworocznych, praca nad sobą zaczyna się w głowie. To tam rodzi się motywacja i siła do realizacji założonych celów. To inwestycja w siebie – zarówno w rozwój intelektualny, jak też fizyczny. To chęć zmian na lepsze. Cieszę się, że swoim udziałem w kampanii mogę motywować innych do pracy nad sobą. Niech to będzie wyjątkowy rok – pełen odważnych marzeń i nowych doświadczeń – mówi Kasia Bigos.

Kasia Bigos (4)

Groupon pozostaje na bieżąco z najnowszym trendami fitnessowymi, oferując dostęp do szerokiego wyboru zajęć, od „pole dance” po Zumbę. Od początku działalności Groupon na polskim rynku sprzedanych zostało ponad 450 000 kuponów na różnego typu zajęcia sportowe. Polacy mają do dyspozycji wiele okazyjnych ofert spośród których to właśnie karnety na siłownię i fitness okazały się najbardziej pożądane w ostatnim czasie. Ponadto Groupon regularnie prowadzi kampanię Local Stars, której celem jest promocja najlepszych i najwyżej ocenianych usług na rynku.

Kasia Bigos (1)„W 2016…Postaw na siebie” to kampania, która obejmuje bardzo szeroki zakres usług. Oferta fitness to tylko jedna z możliwości. Groupon chce przypomnieć, że inwestować w siebie można na wiele sposobów, a na zdrowy tryb życia składa się nie tylko wysiłek fizyczny, ale też dieta, rozwój duchowy i nowe doświadczenia. Hasło „W 2016…Postaw na siebie” to wezwanie do działania i zrobienia pierwszego kroku ku pozytywnej zmianie, która zaprocentuje w przyszłości. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Groupon promuje również usługi związane ze zdrowym odżywianiem, relaksem dla ciała i ducha oraz travel. Dzięki temu każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie i wejdzie w 2016 rok z nową energią. Specjalnie wyselekcjonowane oferty polecane przez Kasię Bigos można znaleźć w zakładce Polecam – Kasia Bigos

Aby przejrzeć oferty w kampanii W 2016Postaw na siebie, odwiedź stronę: https://www.groupon.pl/occasion/postanowienia-noworoczne

Aby obejrzeć nagranie z planem ćwiczeń Kasi, odwiedź stronę: https://www.groupon.pl/deals/groupon-sp-z-o-o-57

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (135 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Żanett  19 stycznia 2016 08:33

  Nie lubię takich wyzwań 🙂

  Odpowiedz
  • martucha180  19 stycznia 2016 18:30

   Ja też nie.

   Odpowiedz
 2. bbo  19 stycznia 2016 20:12

  Chyba ja też spasuję 😉

  Odpowiedz
 3. Aneta  21 stycznia 2016 16:32

  Ciekawe, spojrzę w wolnej chwili.

  Odpowiedz
 4. Anita  22 stycznia 2016 20:08

  lecę oglądać!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany