Pikowane zegarki od Guess

W świecie mody, technika szycia zwana pikowaniem króluje jest  od wielu lat. Niemal kultowa jest pikowana torebka Chanel  , od której wszystkie podobne torebki potocznie nazywają się  ?chanelkami?, a  pikowane kurtki są w sezonach zimowych nie mniej popularne. Właśnie dlatego, dom mody Guess stworzył nową kolekcję zegarków z pikowanymi paskami.

Zegarki guess

Kreowanie nowych trendów to jeden z licznych celów , które wytycza sobie amerykańska marka. Prezentując oryginalne dodatki w każdym sezonie udowadnia, że jest jednym z liderów w segmencie zegarków fashion.  Idealnie dobrane proporcje zegarka ? optymalnej wielkość koperta bez nadmiernych zdobień, połączona z niecodziennym, pikowanym paskiem wnosi świeży ?look? do świata akcesoriów. Modny wygląd uwypukla kryształowe logo GUESS na tarczy.  Świetnie przyciągają się także przeciwieństwa ? matowa koperta z lakierkowym  paskiem . Zegarki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych ? czarnym oraz fioletowym.

Cena :  ok. 425 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (132 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  11 lipca 2013 09:27

    Ciekawe zegarki nie powiem,tylko nie dam za nie tyle.

    Odpowiedz
  2. efffciaa  14 kwietnia 2016 10:17

    Czarny mi się podoba , ten fioletowy jak dla mnie ma taki zbyt „cmentarny” kolor . Bardzo eleganckie zegarki , jednak na dzień dobry odstrasza cena za nie . Gdyby za tyle były dwa to bym kupiła 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany