Pierwszy bal przedszkolaka

Karnawał to czas magii i dobrej zabawy. Czemu więc odmawiać tego twojemu dziecku? Może warto zastanowić się nad zorganizowaniem balu przebierańców dla twojego malucha i jego znajomych?

bal przedszkolaka, przebrania
Dziecko z pewnością zapamięta swój pierwszy bal, tym bardziej jeśli będzie jego gospodarzem. Może się wydawać , że przygotowanie dobrej zabawy dla gromadki rozbrykanych przedszkolaków to ciężka praca, ale na szczęście z pomocą idzie tu strona internetowa www.kidstown.pl na której możemy zakupić potrzebne dekoracje czy gry, które umilą czas naszym podopiecznym. Drobne zabawki lub maski możesz także wykonać samodzielnie – na przykład z masy solnej. 

 

Gotowe ozdoby oszczędzą Ci wiele czasu, a ich bajkowe kolory pobudzą wyobraźnię dzieci. To samo tyczy się gier i zabaw przygotowanych przez kidstown.pl . Watro też zadbać o zdrowe jedzenie dla dzieci. Owoce i warzywa zamiast czipsów? Czemu nie! Warto też zastąpić napoje gazowane sokami czy owocowymi koktajlami, a na stole podać kanapki z kawałkami papryki ułożonymi w uśmiechy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (138 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Kmakolagwa  25 marca 2015 17:20

    Fajny artykuł. Inspirujący.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany