Pierwsza randka – wystrzegaj się tych błędów

Twoja pierwsza randka z nowym facetem: po prostu było świetnie! Ale on nie oddzwania! Kontakt się urwał! Telefon uparcie milczy, mężczyzna jakby rozpłynął się w powietrzu pomimo tego, że wydawało Ci się, że doskonale bawiliście się razem. Zdarzyło Ci się to więcej niż jeden raz? Poznaj błędy popełniane na pierwszej randce najczęściej przez kobiety!

kobiera randka telefon

Pierwsza randka – popełniane błędy: Zaproponowałaś podzielenie rachunku na pół

Zdecydowana większość mężczyzn za punkt honoru uważa zapłacenie rachunku na pierwszej randce. Nie oznacza to, że należy zakładać, że tak rzeczywiście się stanie. W dobrym tonie jest zaproponowanie podzielenia rachunku na pół, albo zapłacenia za siebie.  Mężczyźni są bardzo wrażliwi na tym punkcie. Oczywiście nie zgodzą się na zapłacenie, ale jest to dla nich znak, że trafili na kobietę niezależną finansową, samodzielną i dojrzałą. Taką, dla której nie będzie jedynie osobą, która pokrywa jej rachunki. W gruncie rzeczy zdecydowana większość mężczyzn lubi i szuka kobiet niezależnych!

Pierwsza randka – popełniane błędy: Byłaś na diecie

Nawet jeśli trzymasz się diety, jesteś w trakcie odchudzania pod okiem dietetyka warto podczas randki z diety zrezygnować. Niektóre z nas mają zwyczaj podkreślania tego, że są na diecie, lub udają że na niej są traktując to jako rodzaj kokieterii (głównie po to, by usłyszeć, ze wcale nie muszą na niej być 🙂 ).

Mężczyźni lubią kobiety zgrabne, ale nie lubią kobiet na diecie. Lubią natomiast kobiety pewne siebie i takie, które potrafią się wyluzować. Zamów coś, na co masz ochotę, a do tego pyszny deser!

 

randka kobieta telefon

Pierwsza randka – popełniane błędy: Powiedziałaś za dużo

W miłej atmosferze, przy kimś, kto nam się podoba łatwo się zestresować i zacząć poruszać niewygodne tematy. Tematy o byłych partnerach, problemach trawiennych, planach by w ciągu 2 lat wyjść za mąż i urodzić dziecko odłóż na inną okazję.

Pierwsza randka – popełniane błędy: Zadawałaś złe pytania

Podczas pierwszej randki  dobrze jest przygotować uniwersalny zestaw pytań, które można zadać, by nadać konwersacji rozpędu i później pozwolić jej płynąć własnymi torami. Niech nie będą to pytania o zarobkach, byłych partnerach, relacjach z rodzicami. Zapytaj raczej o plany, gdzie widzi siebie za 5 lat, co lubi robić w wolnym czasie, jakie ma zainteresowania, jaki film ostatnio widział, który mu się podobał, jaką książkę by polecił.

Pamiętaj, że nie ma po co analizować randki słowo po słowie, czy minuta po minucie! Nie zadzwonił? Trudno!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...