Pierwsza Miss Kosmetyczek wybrana!

Wielką zwyciężczynią pierwszych w Polsce wyborów Miss Kosmetyczek 2010 została Agata Szlachetka z Tarnowa. Gratulujemy.

miss kosmetyczek 2010

20 lutego oczy całej branży kosmetycznej zwrócone były na Wrocław, gdzie po raz pierwszy odbywały się wybory Miss Kosmetyczek.

Wybory zostały zorganizowane przez firmę kosmetyczną Clarena. Zgromadzeni goście podziwiali wdzięki i wiedzę dziewięciu finalistek
z różnych części kraju. Zwyciężczynię konkursu wybrało siedmioosobowe jury, w skład którego weszli m.in. Patricia Popławska, właścicielka i prezes Clareny, Mirosław Wróbel z Mercedes Benz, Maria Nowakowska, Miss Polonia 2009, oraz specjaliści z dziedziny kosmetologii i przedstawiciele prasy branżowej.

Pierwszą w Polsce Miss Kosmetyczek 2010 została Agata Szlachetka, która zachwyciła jury konkursu swoim naturalnym wdziękiem i profesjonalizmem w dziedzinie kosmetologii. Tytuł pierwszej wicemiss przyznano Klaudii Kampioni-Michałowskiej ze Szczecina, a drugą wicemiss została Katarzyna Maksymowicz z Wrocławia.

miss kosmetyczek 2010

Miss Kosmetyczek 2010 otrzymała nagrody o wartości 10 tys. zł, na które złożyły się: profesjonalna sesja zdjęciowa, aparat Rubica, kurs mikropigmentacji, a także zestaw produktów CLARENA, Mariposa Nail i Ruck.

To był pierwszy tego typu konkurs, przeprowadzony pod patronatem Biura Miss Polonia, ciekawe czy za rok konkurs znowu się obędzie, my na pewno was o tym poinformujemy:).

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (306 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  14 lipca 2013 19:47

    Miss kosmetyczek ciekawy i fajny pomysł.

    Odpowiedz
  2. marcia7  9 marca 2015 13:53

    piękne dziewczyny

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany