Personalizowane kosmetyki sprawią, że każda z nas poczuje się wyjątkowo. Przedstawiamy szminki, perfumy, a nawet sera ze specjalną dedykacją!

Kosmetyki uniwersalne dawno już wypadły z obiegu. Stawiamy teraz na produkty najbardziej zbliżone do naszych potrzeb i preferencji. A co powiecie na to, aby stworzyć wasz krem czy nawet szminkę od podstaw, specjalnie dla ciebie? Umożliwiają to kosmetyki personalizowane, które są coraz popularniejsze na rynku.

Żyjemy w czasach, w których zalewane jesteśmy masami produktów z właściwie każdej dziedziny. W tyle nie pozostaje branża beauty, która każdego dnia, na wszelkie sposoby musi sprostać naszym wciąż rosnącym wymaganiom. Powstają coraz genialniejsze kremy na zmarszczki, sera na rozstępy, farby na odrosty, szminki powiększające usta czy tusze zmieniające spojrzenie. Do wyboru, do koloru! Jeżeli pomyślisz o jakimś kosmetyku, na rynku dostępnych jest tysiące jego wersji. Jak zatem przekonać klientki do wyboru właśnie tego konkretnego produktu? Informując je, że ów błyszczyk czy krem jest naprawdę wyjątkowy, bo powstał specjalnie dla nich. Dlatego też coraz bardziej popularne są personalizowane kosmetyki, które swoim designem, w nieprzeciętnej i eleganckiej formie oraz specjalnym składem przekonują, że są twoje i TYLKO TWOJE!

źródło: www.pixabay.com

Personalizowane kosmetyki sprawią, że każda z nas poczuje się wyjątkowo. Przedstawiamy szminki, perfumy, a nawet sera ze specjalną dedykacją!

Unikalne szminki i błyszczyki

Okazuje się, że możesz stworzyć szminkę albo błyszczyk, które w pełni odpowiadała będzie twoim preferencjom. Taką usługę gwarantuje laboratorium LIB LAB. Ekspertki dokładnie poznają twoje preferencje i w czasie 30-minutowego spotkania stworzą kosmetyk specjalnie dla ciebie. Możesz też wybrać się na tą specjalną prezentację razem z przyjaciółką – wówczas zapłacicie mniej. Szminka dla jednej osoby połączona z półgodzinnym pokazem to koszt 150 złotych. Musicie jednak w tym celu pojechać do stolicy, ale w końcu czego nie robi się dla wyjątkowego prezentu!

Kremy – specjalnie dla ciebie

Jedną z firm, która produkuje kremy – zgodnie z potrzebami twojej skóry, bo po uprzednio wypełnionej szczegółowej ankiecie jest marka Revme. Obszerny wywiad ma na celu poznanie nie tylko twojej skóry, ale także jej przyzwyczajeń dobierając dodatkowo najlepszą metodę pielęgnacji. Marka kieruje się bowiem filozofią, że nie ma jednego dobrego rozwiązania dla wszystkich. Firma oferuje kremy na dzień oraz na noc.

 

Szampon tylko dla twoich włosów

Marka Function of Beauty, podobnie jak powyższy producent kremów, tworzy personalizowane odżywki i szampony do włosów. Internetowy zakup poprzedza szczegółowa ankieta dotycząca gęstości włosów czy typu skóry głowy. Musimy też określić jaki cel chcemy osiągnąć w związku ze stosowaniem kosmetyku. Mamy dodatkowo wpływ na intensywność zapachu, pojemność buteleczki, a nawet kolor opakowania. I na koniec – same nadajemy nazwę naszemu szamponowi! Ceny takiego produktu rozpoczynają się od ok. 120 złotych.

 

Twój własny zapach

W Krakowie, Gdańsku i Warszawie działa mo61, czyli laboratorium perfum. Możesz tam przyjść i wąchać do woli, aż ekspert skomponuje twój wyśniony zapach, który dodatkowo zamknięty zostanie w ekskluzywnej buteleczce. A jeżeli sama forma cię zainspiruje, możesz zapisać się na warsztaty zapachowe. Nietrudno się domyślić, że w kwestii ceny i mikstur wszystko jest całkowicie indywidualne.

 

Personalizowane serum

INNOOKA by Basia Gwizdała czyli znana blogerka kosmetyczna poleca Serum Universkin. Bazą kosmetyku jest tzw. serum P, w skład którego wchodzi organiczny olej z lnianki, peptydy biomimetyczne, a także kwas hialuronowy. Do takiej solidnej podstawy dobierane są już kolejne składniki , zgodnie z opisem twojej skóry przedstawionym w ankiecie. Serum jest w pełni naturalne i nie zawiera konserwantów, dlatego od otwarcia trzymamy je w lodówce maksymalnie 8 tygodni. Jeżeli zdecydujecie się na 3 dodatkowe składniki zapłacicie niemało, bo 700 złotych. Osoby jednak, które mają kłopoty ze skórą, mogą znaleźć w kosmetyku ratunek, zaoszczędzając na zabiegach i innych kremach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...