Polecamy: „Pejzaż we mgle” Katarzyny Redmerskiej – owiana tajemnicą historia trudnej miłości

Lubicie owiane tajemnicą, złożone historie miłosne? Porywającą akcję i intrygi toczące się na tle malowniczych krajobrazów?Jeżeli tak, „Pejzaż we mgle” Was zachwyci! Najnowsza powieść autorki subtelnych romansów, Katarzyny Redmerskiej, nie pozwoli się nudzić żadnemu czytelnikowi. Z czystym sumieniem polecamy Wam tę spokojną, wzruszającą i zwyczajnie piękną historię dwojga ludzi, którzy próbują się odnaleźć.

Niedawno opublikowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, świeżo wydanych książek na tegoroczną jesień. Dziś dołączamy do niego kolejną pasjonującą lekturę – „Pejzaż we mgle” Katarzyny Redmerskiej! Sięgnij po jeszcze ciepłą i pachnącą drukarską farbą opowieść o trudnej miłości Klary i Wojciecha, którą nieoczekiwany zwrot wydarzeń wystawi na próbę!

pejzaż we mgle

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia w tle: www.pixabay.com

Polecamy: „Pejzaż we mgle” Katarzyny Redmerskiej – owiana tajemnicą historia trudnej miłości

Klara i Wojciech przechodzą małżeński kryzys. Klara nie jest już niczego pewna. Nawet tego, czy Wojtek rzeczywiście jest mężczyzną jej życia. W pogodzeniu małżonków stara się pomóc ojciec Wojtka, którego przeszłość miała niemały wpływ na obecną sytuację. Bohater nie zdaje sobie jednak sprawy, do czego doprowadzi wystosowane przez niego zaproszenie Klary i Wojtka do majątku w Kamieńczyku. Czy będą oni potrafili zawalczyć o swoją miłość kiedy los wystawi ich uczucie na próbę?

 

Fragment książki „Pejzaż we mgle”

– Musisz mi zaufać, Klaro – powtórzył, ponownie biorąc jej twarz w swoje dłonie. – Jesteś moim życiem. – Scałowywał łzy z jej policzków. – Nic się nie liczy i nie cieszy, gdy ciebie nie ma obok.

– Prosisz mnie, abym ci zaufała, a sam nie ufasz mi na tyle, by wyznać, co się stało, że taki wtedy byłeś. Nie uważasz, że wymagasz ode mnie zbyt wiele? – Czuła jak łzy ponownie podchodzą jej pod powieki.

Milczał. „A może powiedzieć prawdę? Wyznać wszystko i liczyć na wyrozumiałość Klary?” – myśl ta niczym błyskawica przemknęła mu przez głowę, by następnie zniknąć tak szybko jak się pojawiła. Wykluczone, gdyby się przyznał, to byłby koniec. Jakże gardził teraz sobą.

– Czy to ma coś wspólnego z twoją przeszłością, z przeszłością Alka? – postanowiła zapytać wprost.

– Skąd takie przypuszczenie? – Zimny dreszcz przeszedł mu po plecach.

– Po prostu zastanawiam się, co mogło być powodem. – Nie umknęło jej uwadze, że jest spięty.

 

„Pejzaż we mgle”, Wydawnictwo Axis Mundi

 

O Autorce

Katarzyna Redmerska to polska powieściopisarka i dziennikarka, autorka literatury kobiecej. Jej książki opowiadają o miłości, namiętności i odwiecznym poszukiwaniu szczęścia. Pisarka szczegółowo i barwnie odmalowuje w swojej twórczości ludzkie charaktery. Potrafi też utrwalać w niej ulotne piękno przyrody, przez co opowiedziane przez nią historie są naprawdę wyjątkowe i urzekają czytelników oraz krytyków.    

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (171 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  9 listopada 2018 08:27

    Skusze się.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany