Paznokcie w stylu Louboutina 2020 – oryginalne wzorki, który możecie ćwiczyć, czekając na koniec kwarantanny

Czas kwarantanny zachęca do eksperymentowania ze wszystkimi akcesoriami i kosmetykami, jakie zgromadziłyśmy w domu, by później zapomnieć o nich w codziennej bieganinie. Teraz, gdy czas prawie się dla nas zatrzymał, możemy poszaleć, wyciągając je z szafek i poprawić sobie nastrój, ćwicząc makijaże, uczesania czy stylizacje paznokci na moment, kiedy znów będziemy mogły wyjść z domu i cieszyć się normalnymi aktywnościami. Dziś proponujemy Wam manicure, który pozwoli przyprawić niesprzyjającą codzienność szczyptą luksusu prosto od Louboutina!

Paznokcie w stylu Louboutina nie są na Instagramie nowością, ale przez wzgląd na ich ponadczasowy charakter nie należą do trendów w manicure, które ulegałyby korekcie czasu. Warto więc wziąć je pod uwagę, opracowując eleganckie stylizacje o nowoczesnym sznycie, nawiązującym do stylu gwiazd srebrnego ekranu. Sprawdź, jak prezentują się ich rozmaite odsłony i zobacz, w jaki sposób wykonać podobny manicure. Może zdecydujesz się na ten zaskakujący, dwukolorowy wzór na paznokcie?

paznokcie w stylu louboutina

źródło: www.unsplash.com

Paznokcie w stylu Louboutina – oryginalny manicure, który możecie ćwiczyć, czekając na koniec kwarantanny

Paznokcie w stylu Louboutina, nazywane też po prostu ’Nailboutin’ odwołują się do słynnych luksusowych czółenek o czerwonych podeszwach, kontrastujących z odcieniem samego frontu buta. Kreatywne manikiurzystki wpadły na pomysł, by oddać ten nietypowy projekt, malując płytki paznokci z obu stron – zarówno od góry, jak i od spodu na dwa różne odcienie. Nie jest to łatwe, ale końcowy efekt można uznać za naprawdę interesujący.

Na początku pasjonatki zdobienia paznokci stawiały na najbardziej tradycyjne skojarzenie ze słynnymi Louboutinami, czyli czarne paznokcie z intensywnie czerwonym spodem. Później doszło do tego inne ulubione połączenie fashionistek, czyli nude z czerwienią. Podstawowa wersja szybko zyskała jednak swoje wariacje, ze spodami w pastelowych odcieniach, a nawet dodatkowymi wzorkami.

 

Jak zrobić Nailboutiny?

Dobierz dwa kontrastowe odcienie lakierów tak, aby wierzch paznokci zdobił mocno kryjący kolor. Z uwagi na to, że emalia użyta do pokrycia wewnętrznej strony może przypadkiem wpłynąć za paznokcie, dobierz bezpieczny dla skóry lakier, najlepiej taki, który bazuje na naturalnym składzie.

Pomaluj płytki paznokci z wierzchu dwiema warstwami i odczekaj aż porządnie wyschną. Następnie weź drugi lakier i bardzo ostrożnie pomaluj paznokcie od spodu, nabierając naprawdę małą ilość lakieru, tak aby stworzyć cieniutką warstewkę. Ogranicz się do jednej warstwy!

Pamiętaj, że aby taki manicure wyglądał dobrze, paznokcie powinny być odpowiednio długie.

 

Zobaczcie, jak dziewczyny z całego świata interpretują ten pomysł:

 

 

Co sądzicie o nailboutinach? Nie zapomnijcie podzielić się swoją opinią!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...