Paznokcie na Wielkanoc 2021 – jakie wzorki wykonać, by dodać koloru Świętom celebrowanym w pandemicznych okolicznościach?

Wszyscy zastanawiamy się nad wieloma pytaniami związanymi z trwającą kwarantanną, a jednym z tych bardziej palących jest towarzysząca nam wątpliwość, czy będziemy mogli bezpiecznie świętować tegoroczną Wielkanoc w rodzinnym gronie. Starajmy się jednak myśleć pozytywnie i spokojnie planować obchody dorocznych świąt. Mamy nadzieję, że we wprowadzeniu się w ich radosną atmosferę pomogą Wam nasze inspiracje z dziedziny manicure!

Tegoroczne święta Wielkiejnocy mogą niestety być inne od wszystkich, jakie pamiętamy. W obecnej sytuacji trudno nie ulec ponurym nastrojom i negatywnym przewidywaniom. Co gorsza, odradza się nam spotykanie w szerszym rodzinnym gronie. Na szczęście do świąt pozostało jeszcze trochę czasu, a dzięki rozwadze i solidarności Polaków udaje nam się na razie do pewnego stopnia ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Pozostańmy więc przy optymistycznej myśli, że już w kwietniu zasiądziemy do wspólnego stołu pełnego pyszności i sprawdźmy, jakie stylizacje paznokci będą mogły dodać koloru tym szczególnym dniom!

paznokcie na Wielkanoc 2021

kolaż własny redakcji, źródło zdjęć: www.unsplash.com i www.pixabay.com

Paznokcie na Wielkanoc 2021 – jakie wzorki wykonać, by dodać koloru Świętom celebrowanym w niewesołych okolicznościach?

Wśród tegorocznych inspiracji na wielkanocny manicure zdecydowanie dominuje motyw zajęcy i królików, który na Instagramie zapalonych manikiurzystek zdążył się już pojawić w setkach zróżnicowanych odsłon. Królicze uszy wystające zza krawędzi płytki, puchate królicze ogonki, królik goniący motylka – te pomysły nie mają końca! Niektóre dziewczyny zdecydowały się nawet na miniaturowe rysunki marchewek nawiązujące do tego zwierzęcia. Mniej popularne, choć nadal chętnie powtarzane są pisanki. Zobaczycie je w formie pieczątek i kalkomanii, ale też w postaci tradycyjnego wzorku pokrywającego paznokieć niczym jajko. W naszej galerii znajdziecie też pojedyncze odwzorowania kurczaczków. Z jakiegoś powodu w tym roku brakuje jednak tradycyjnych baranków.

Wśród wzorów, których w żaden sposób nie ogranicza wiek noszącej je osoby, wymienić można natomiast artystycznie namalowane kwiaty. Niektóre z nich to prawdziwe miniaturowe dzieła sztuki! Łatwą i powszechnie dostępną propozycją są za to paznokcie typu skittles, z których każdy pomalowany jest innym pastelowym odcieniem. Oryginalną alternatywą okazały się natomiast maleńkie tęcze, kolorowy french manicure ulokowany na samych końcówkach płytek i kropeczki w stylu confetti, dodające całości radosnego wydźwięku. My proponujemy Wam zaś paznokcie nude z pojedynczą namalowaną blisko brzegu płytki biedronką. Czyż istnieje bardziej uroczy manicure, niosący nadzieję na nadejście lepszych dni?

 

A oto kilka inspiracji na paznokcie na Wielkanoc 2021:

Paznokcie z kropkami malowanymi czarnym lakierem

fot. eyesartist, Freepik

paznokcie pomalowane na żółto

fot. markir, Freepik

kolorowy manicure

Fot. Freepik

wiosenne paznokcie w kolorze zieleni

Fot. chupsanphamhanoi, Freepik

Nie zapomnijcie napisać nam, która z propozycji najbardziej przypadła Wam do gustu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (165 głosów, średnia: 3,86 z 5)
zapisuję głos...