Paznokcie na Walentynki – inspirujące stylizacje z sieci!

W Walentynki każdy element naszego wyglądu może przypominać o wyjątkowym charakterze tego dnia. Od Was zależy, czy będzie to cały strój, czy tylko makijaż, biżuteria lub manicure. Dziś podpowiadamy Wam, jak na tę okazję można wystylizować swoje paznokcie. Zapraszamy po garść inspiracji!

Paznokcie na Walentynki  mogą być po prostu pomalowane na czerwony lub różowy kolor. O ile więcej satysfakcji przynosi jednak samodzielne stworzenie kreatywnych wzorów i połączeń różnych lakierów zaaplikowanych na poszczególne paznokcie! Dla dziewczyn zakręconych na punkcie manicure Dzień Zakochanych jest niemal niewyczerpywalną skarbnicą skojarzeń i inspiracji. Oczywiście panuje tu pewna powtarzalność motywów i symboli, ale jest to związanie raczej z tym, że muszą być one czytelne dla odbiorców. Zobaczcie, jakie wizje „miłosnych” stylizacji dłoni można odnaleźć wśród najciekawszych instagramowych propozycji!

paznokcie na Walentynki 2019

źródło: www.pixabay.com

Paznokcie na Walentynki – inspirujące stylizacje z sieci!

Serduszka na czubku, w rogu i na środku płytki paznokcia, kolorowe kalkomanie, cyrkonie i błyszczące metaliczne naklejki, miłosne zaklęcia, koty, owieczki, baloniki, niebieskie róże, amorki, odwrócony french manicure… A do tego duża ilość brokatu i lakiery w odcieniach czerwieni, różu, złota i delikatnych błękitów. Pomysłów na paznokcie na Walentynki jest chyba tyle co rozentuzjazmowanych stylistek! Liczy się jednak nie tylko wyobraźnia, ale i umiejętność zachowania równowagi oraz dostosowania rodzaju wzoru do wieku czy okoliczności, w jakich będziemy pokazywać swoje dłonie. W naszej galerii znajdziecie więc bardziej i mniej odważne wersje serduszkowego manicure. Nawet, jeżeli nie zainspirują Was one do zabawy i wypróbowania własnych walentynkowych wariacji, już samo oglądanie popisu zdolności innych przyniesie z pewnością wiele radości i czystej przyjemności. Kto wie, może nawet przypomnicie sobie szkolne lata, gdy oczekiwanie na Walentynkę od tajemniczego wielbiciela potrafiło przyprawić serce o szybsze bicie serca? Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!

 

Zobacz inspirujące pomysł na paznokcie na Walentynki:

 

Jak podobają się Wam wybrane przez nas paznokcie na Walentynki? Czy udało Wam się znaleźć wśród nich wzór, który chętnie widziałybyście na własnej dłoni? A może nie lubicie celebrować tego zaczerpniętego z Zachodu święta i nie zamierzacie nawiązywać do niego swoim wyglądem? Jak zawsze jesteśmy ciekawe Waszych komentarzy!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (195 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...