Paznokcie na majówkę 2020 – zrób kolorowy manicure!

Wiele z nas jednak rozpoczęło majówkę. Nie ważne czy w obecnym czasie ładujesz swoje baterie nad wodą, czy przy ognisku  – wszędzie tam można pokusić o modny manicure – na przekór panującym nastrojom związanym z pandemią. Zapomnijmy o niej na chwilę i zabawmy się w kolorowy manicure, który doda nieco optymizmu do naszego dnia.  Czy wiesz, jakie wzorki na paznokcie są teraz na topie?  Jakie paznokcie a wiosnę polecają instagramowiczki? Przejrzeliśmy liczne profile i spieszymy z wyjaśnieniami!

 

paznokcie na wiosnę

fot. EAST NEWS

Paznokcie na majówkę 2020 – zrób kolorowy manicure!

Pomysłów na majowe paznokcie jest całe mnóstwo. Obserwując inspirujący manicure z Instagrama, nietrudno wywnioskować, że jest on połączeniem trendów wiosennych, nutą pastelowych inspiracji wielkanocnych, a także powrotem do naturalności. I tak wielbicielką koloru przede wszystkim polecamy intensywny żółty – solo lub w finezyjnym wydaniu, jak np. zdobiony paskami. Te z resztą, podobnie jak wielokolorowe geometryczne wzory to odpowiedź na modę zapowiadaną wraz z końcem ubiegłego sezonu. I proszę – influencerki w końcu się do niej przekonały. Ci, którzy wróżyli ten trend, ani trochę się nie pomylili.

Kwiaty i kolor albo bezbarwne piękno

Nieśmiertelne są również kwiaty, które przecież nieodłącznie kojarzą się z majowym relaksem w ogrodzie i na łące. W tym temacie dominuje jednak przede wszystkim manicure pełen subtelności i delikatnych kolorów nude. Oczywiście różnobarwność, stonowana na równi z wyrazistą, również wchodzi w grę. Jeśli masz natomiast ochotę na ozdobienie paznokci cyrkonią lub innym połyskującym elementem – tutaj również w cenie nie będą błyszczące szaleństwa, a przede wszystkim skromność. Co więcej, panie zaczynają coraz bardziej lubować się w naturalności – w pełnym tego słowa znaczeniu. Nawet na majówkę wybierają stonowane ombre w kolorze płytki paznokcia czy delikatny french.

 

Pomysły na majówkowy manicure z Instagrama:

Finezyjne paski i geometria

 

Romantyczne kwiaty

Pastele i paznokcie ombre

 

Delikatna cyrkonia lub zdobienie

 

Naturalny blask

 

Armia kolorów i wzorów

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (182 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...