Paznokcie gwiazd po wielkim lockdownie. Na jakie wzorki postawiły celebrytki?

Piękny i profesjonalny manicure na kwarantannie był czymś, o czym wiele z nas mogło jedynie marzyć. Przymusowe zamknięcie w domu zapewniło nam wprawdzie dodatkowy wolny czas na eksperymenty z lakierami, cekinami czy kalkomaniami, ale – jak to z eksperymentami bywa – nie dla każdej z nas skończyły się one dobrze. Niestety elegancka stylizacja paznokci to również rodzaj sztuki, który wymaga drygu, doświadczenia i odpowiednich akcesoriów. Co ciekawe, nie tylko my i nasze przyjaciółki odetchnęłyśmy z ulgą na wieść o otwarciu salonów. Problem ten dotknął także słynnych celebrytek, które – jak się pewnie domyślacie – nie zwykły zajmować się pielęgnacją dłoni samodzielnie. Po odwołaniu lockdownu większość z nich odetchnęło z ulgą, a część postanowiła, jak zawsze, podzielić się efektami pracy manikiurzystek. Czy okazały się one warte tak długiego czekania? Zobaczcie paznokcie gwiazd i zdecydujcie, czy uznać je za hit, czy raczej kit!

paznokcie gwiazd

źródło: www.unsplash.com; Jakob Owens

Paznokcie gwiazd po wielkim lockdownie. Na jakie stylizacje postawiły celebrytki?

Większość z nas wybiera elegancki i jednocześnie praktyczny manicure, by poza wstawianiem zdjęć dłoni na Instagram, dało się operować nimi w codziennych sytuacjach. Paznokcie gwiazd to jednak zupełnie inna bajka. Nawet ich codzienne outfity są bowiem śledzone przez internautów i wszechobecnych paparazzi oraz na bieżąco oceniane. Ubrania, makijaże i wzorki narysowane lakierami traktują więc one jak część kostiumu czy maski, która jest elementem niekończącego się występu. A skoro domowe prace czy pielęgnacyjne zadania wykonywane przy dzieciach mogą one scedować na sztab domowej służby, mogą pozwolić sobie na prawdziwe stylizacyjne szaleństwa. Czy jednak zawsze dobrze na tym wychodzą?

Sprawdźcie, na jakie wzorki zdecydowały się słynne zagraniczne celebrytki, gdy okazało się, że mogą ponownie odwiedzić ulubione salony manicure! Czy Waszym zdaniem pasują do tegorocznych letnich trendów? A może nadają się wyłącznie na Instagram?

 

Dua Lipa i oldschoolowy smiley

 

Megan Thee Stallion i wodny lazur

 

Cardi B i logotypy Louis Vuitton

 

Khloe Kardashian i pastelowe ombre

 

Lady Gaga i różowo-czarna abstrakcja

Nie zapomnijcie napisać, która z tych odsłon przypadła Wam do gustu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (133 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...