Paulina Osinkowska – profesjonalna linergistka i influencerka, dzięki której każda kobieta może poczuć się piękna. Poznajcie ją bliżej!

Przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęła w Londynie, siedem lat temu. Od tamtej pory udało jej się zdziałać w branży beauty naprawdę wiele. Została szkoleniowcem w dziedzinie mikropigmentacji, założyła magazyn „PERMANENT KNOWLEDGE” i zorganizowała pierwszą międzynarodową konferencję PMU w Polsce. Poznajcie bliżej Paulinę Osinkowską – inspirującą i niezwykle aktywną influencerkę, dzięki której każda z nas może poczuć się piękna i pewna siebie!

Paulina Osinkowska uważa, że naszym największym atutem jest niezależność. Pragnąc wspierać inne kobiety w dążeniu do piękna, budowaniu poczucia własnej wartości oraz sięganiu po swoje marzenia, zdecydowała się zostać linergistką, youtuberką i influencerką. Poznajcie bliżej tę wyjątkową osobę, która z każdej kobiety potrafi wydobyć jej wewnętrzny blask!

Paulina Osinkowska

Paulina Osinkowska – profesjonalna linergistka i influencerka, dzięki której każda kobieta może poczuć się piękna. Poznajcie ją bliżej!

Paulina Osinkowska specjalizuje się w wykonywaniu makijażu permanentnego. W przeciwieństwie do wielu innych linergistek, w swojej pracy dąży do naturalnego podkreślania i subtelnego wyeksponowania urody każdej klientki. Jest zdania, że trend “Makeup-no-makeup” doskonale sprawdza się właśnie w makijażu permanentnym i podejmuje różne działania, by rozpropagować go na rynku. Nieustannie podkreśla, że zabiegi pigmentacji to świetna metoda delikatnego niwelowania niedoskonałości urody, pozwalająca osiągnąć zachwycający efekt końcowy, który jednocześnie pozostaje zagadką dla obserwatorów, nie mogących przestać zadawać sobie pytania: „jak ona to robi, że tak dobrze wygląda bez makijażu?”

 

Magia permanentnego makijażu

Osinkowska postanowiła zająć się makijażem permanentnym gdy zdała sobie sprawę, że jest on niczym długotrwałe magiczne zaklęcie upiększające. Nie dość, że pozwala kobiecie zaoszczędzić mnóstwo czasu każdego dnia, zapewnia poczucie pewności siebie i świeżego wyglądu niezależnie od sytuacji, to jeszcze umożliwia wykonywanie zabiegów medycznych, m.in. korektę zajęczej wargi czy odbudowę łuku brwiowego u osób, które przeszły chemioterapię lub cierpią na alopecję. Podczas prowadzonych przez siebie szkoleń Osinkowska nie tylko przekazuje kursantom wiedzę na ten temat, ale też stara się wskazać im odpowiedni dalszy kierunek rozwoju oraz motywować ich do ciężkiej pracy i ćwiczeń. Na szkolenia wybiera inspirujące, kameralne miejsca, a warsztaty przeprowadza w niewielkich grupach (od 1 do 4 osób), zawsze z towarzyszeniem modelki. Z każdą uczestniczką zajęć analizuje dokładnie jej kolejne kroki zawodowe, wykorzystując autorską prezentację „Śladem klientki”. 

Co więcej, Osinkowska aktywnie rozbudowuje swoje profile w social mediach, dbając o osobiste i szczere relacje ze swoimi klientkami. Nie robi obietnic bez pokrycia, przeciwnie – kładzie nacisk na realizm i autentyczność. Na instagramowym koncie zamieszcza więc niewyretuszowane zdjęcia klientek przed zabiegiem, bezpośrednio po jego wykonaniu, a także po upłynięciu pewnego czasu, tj. po całkowitym wygojeniu skóry.https://www.instagram.com/p/Bn0jtC9Hjdz/https://www.instagram.com/p/BnHL7ZLnJ6S/https://www.instagram.com/p/Bas8QVlj9aN/https://www.instagram.com/p/BYQcIJZgVf8/https://www.instagram.com/p/BZ5XHToAW4o/Tajniki wykonywania makijażu permanentnego dzięki Osinkowskiej może teraz zgłębić każda z nas. Prowadzi ona cykle szkoleń na terenie Polski i za granicą, skierowane zarówno do osób początkujących, jak i tych z praktyką na koncie. Podczas zajęć prezentuje nowe techniki pigmentacji i eliminuje błędy. Wszystkie zabiegi demonstruje na modelce. 

 

Koferencja TIPMCC  i magazyn „Permanent Knowledge”

Na koniec warto wspomnieć o organizowanej przez Osinkowską międzynarodowej Konferencji TIPMCC. Jej pierwsza edycja (w 2016) była jedną z nielicznych konferencji tego typu i zarazem pierwszą odbywającą się w kilku językach. Przyciągnęła aż 150 uczestników z całego świata. Wśród nich znaleźli się goście z Chin, Tajwanu i Wietnamu. Dodatkowym kompendium pozwalającym jeszcze lepiej zgłębiać wiedzę we wzmiankowanej dziedzinie jest prowadzony przez Osinkowską magazyn „Permanent Knowledge”. To obszerna lektura wydawana w języku angielskim, z którą można za darmo zapoznać się na autorskiej stronie internetowej naszej linergistki.

Paulina Osinkowska to niezwykła kobieta, która zaraża otoczenie swoim entuzjazmem i wewnętrzną siłą. Mamy nadzieję, że to zaledwie początek jej drogi i że dla wielu z Was stanie się niegasnącą inspiracją do realizacji własnych pragnień!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (196 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany