Nasz patronat: Jubileusz Bernarda Dornowskiego – relacja

9 września w Poznaniu odbyło się wielkie muzyczne wydarzenie. Na jeden dzień miasto stało się stolicą polskiej, nostalgicznej piosenki, a wszystko to za sprawą legend, które przybyły do stolicy Wielkopolski, by wziąć udział w koncercie jubileuszowym założyciela zespołu Czerwone Gitary – Bernarda Dornowskiego!

Nasz patronat: Jubileusz Bernarda Dornowskiego - zdjęcie 1

Zobacz także: Nasz patronat: Jubileusz Bernarda Dornowskiego ex Czerwone Gitary i 7 urodziny Celebration Productions

Legendy polskiej muzyki i powiew świeżości

Na scenie obok jubilata pojawili się najwięksi minionych czasów: Edward Hulewicz, Marek Fijałkowski z zespołu Arianie, Roman Gerczak ze swoim przebojem Zabrałaś mi lato, Wojciech Hoffmann z Turbo, czy też królowa telewizyjnego koncertu życzeń Danuta Mizgalska. Legendom polskiej muzyki, którego tego dnia oprócz wykonania przebojów z repertuaru Czerwonych Gitar, zaprezentowały swoje największe hity, towarzyszyli młodzi wykonawcy, wśród których znaleźli się Leon Myszkowski i Michał Harasimiuk – tworzący duet DJ-ski Døuble Løud3rs, Sandra Lewandowska, Dawid Piskorski, czy też piosenkarz i tancerz z USA – Damon Hodges!

Nasz patronat: Jubileusz Bernarda Dornowskiego - zdjęcie 2

–  Oni po prostu zawładnęli sceną, wszyscy razem śpiewaliśmy i tańczyliśmy, poruszając się w jednym rytmie, to była prawdziwa magia, którą stworzyli artyści biorący udział w naszym koncercie. Nie spodziewaliśmy się, ani takiej frekwencji ze strony gości, ani też gwiazd, które nie dość, że licznie przybyli na naszą imprezę, to także ukazali swe niezwykle utalentowane oblicze, prezentując swoje ponadczasowe przeboje – mówi Patryk Boro z Celebration Productuons, producent koncertu.

Nasz patronat: Jubileusz Bernarda Dornowskiego - zdjęcie 3

–  Koncert, który okazał się wielkim sukcesem to dopiero początek, ponieważ już w grudniu zobaczycie go jeszcze raz wraz z nowymi efektami wizualnymi, wyjątkowym montażem i wcześniej niepublikowanymi materiałami na DVD – dodaje Łukasz Powaga, producent z ramienia FILM EVENT TV PRODUCTION, która odpowiedzialna była za rejestrację video koncertu.

Producent eventu firma Celebration Productions, która tego dnia obchodziła też 7 urodziny swojego istnienia, zapowiada już kontynuacje sprawdzonej formy. Jak udało nam się dowiedzieć, już w grudniu wystartuje nowy wyjątkowy projekt koncertowy. w którym wystąpią zarówno artyści znani z poprzedniej produkcji, jak i nazwiska z dawnych lat, których tak bardzo pragnie publiczność.

Nasz patronat: Jubileusz Bernarda Dornowskiego - zdjęcie 4

Jubileusz Bernarda Dornowskiego – impreza pełna niespodzianek

Podczas swojego jubileuszu Bernard Dornowski podziękował zgromadzonym za niespodzianki, jakie dla niego przygotowali oraz nagrody, które otrzymał, czyli Złotą Nutę Nestia, którą wręczył Krzysztof Szewczyk w imieniu MTV24, ATV, Imperium Kobiet, oraz nagrodę specjalną Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska! Na scenie zespół ex Czerwone Gitary wraz z liderem Bernardem Dornowskim zaprezentowali się po niezwykłej metamorfozie znanej stylistki fryzur Magdaleny Kozicy oraz Mirosławy Nowinki i w niezwykłych kreacjach zaprojektowanych przez francuską projektantkę Agnés Wuyam!

Nasz patronat: Jubileusz Bernarda Dornowskiego - zdjęcie 5

Zapraszamy do śledzenia oficjalnych mediów Celebration Productions na FB, gdzie pojawią się informację o nadchodzących projektach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (168 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  29 września 2017 12:02

    Działo się 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany