Nasz patronat: „Facet kontra kłopoty” – premiera powieści Anny Potyry

Obóz survivalowy w puszczy czy zajmowanie się dziećmi – co wydaje Wam się trudniejszą szkołą przetrwania? Historia Jurka Kozielskiego sprawi, że poważnie się nad tym zastanowicie, przy okazji świetnie się bawiąc.

Anna Potyra to autorka popularnych książek dla dzieci, takich jak „O Zuzi, która nie wierzyła w dobre wróżki”. Przedstawiamy jej debiutancką powieść dla kobiet, objętą naszym patronatem, która od razu zdobyła pozytywne recenzje zarówno dziennikarek, jak i znanych blogerek.

"Facet kontra kłopoty"

„Facet kontra kłopoty” to książka o perypetiach przykładnego męża i ojca, który pewnego pięknego dnia postanawia spróbować swoich sił w survivalu. Nie spodziewa się jednak, że męska wyprawa z kolegami w sam środek puszczy skomplikuje się, jeszcze zanim się zacznie… Jak poradzić sobie z trzema niesfornymi córeczkami? Czy obóz przetrwania w towarzystwie własnego teścia i nowo poznanego Niemca z ciężką walizką może się udać? Czy panowie zdążą wrócić do domu na czas, czy też ich nieobecność na ważnej uroczystości wywoła rodzinny skandal? Kłopoty mnożą się jeden za drugim…

„Facet kontra kłopoty” to idealna na jesienne wieczory, lekka i zabawna powieść, która doskonale oddaje perypetie współczesnych małżeństw. Jak pisze Malwina Bakalarz, autorka popularnego bloga Bakusiowo.pl: „Czytając (…) zaczniesz nerwowo rozglądać się po pokoju w poszukiwaniu kamer i podsłuchów, bo przecież to niemożliwe, żeby autorka cytowała nawet Twoje małżeńskie dialogi (ups… monologi w sumie)”.

Szukacie innych ciekawych książek? Zajrzyjcie tutaj:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (167 głosów, średnia: 3,93 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Hidari11  28 listopada 2017 20:43

    szkoda, że już nie ma zakładki 'recenzje książek' , a byłaby przydatna, bo jest tyle powieści, a tak mało czasu, by czytać kompletnie wszystko

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany