Nasz patronat: „Conviction” Corinne Michaels – II część bestselleru “Consolation”

„Conviction” to druga część bestselleru “Consolation” Corinne Michaels. Pierwszą część tej opowieści pokochały tysiące czytelniczek. Teraz możecie się dowiedzieć, jak dalej potoczyła się ta historia!

Kim jest autorka książki?

Corinne Michaels to amerykańska autorka romantycznych powieści, do napisania których inspirowało ją życie. Pisarka jest szczęśliwą żoną i mamą. Często podkreśla, że jako partnerka żołnierza marynarki wojennej dobrze wie, czym jest samotność i tęsknota, a pisanie stanowi dla niej odskocznię od tych uczuć.

Przeczytałaś „Consolation”? Koniecznie przeczytaj „Conviction”!

Zakończenie „Consolation” wprawiło czytelniczki w prawdziwy wstrząs. Książka „Conviction” zapewni Wam jeszcze więcej wzruszeń i zaskoczeń. Dowiecie się nie tylko, jak dalej potoczyła się historia Natalie i Liama, ale też poznacie przyczyny wydarzeń opisanych w pierwszej części. Czy małżeństwo Natalie i Aarona rzeczywiście było usłane różami? Jakie decyzje podejmą bohaterowie? Każda z nich może mieć konsekwencje, których nie da się już odwrócić…

„Zakochałam się w Liamie tylko po to, aby moje serce znów pękło na milion kawałków. Paraliżuje mnie świadomość życia bez niego, ale rzeczywistość wygląda tak, że odszedł. On tego nie rozumie, a ja nie mogę go do niczego zmusić. Gdyby tylko dostrzegł pewność kryjącą się za moimi słowami… Wtedy nadal bylibyśmy razem”.

Jeżeli podobała Wam się książka „Consolation” koniecznie sprawdźcie, jak zakończy się ta poruszająca historia.

Recenzje książki – co mówią o niej znane osoby?

„Emocjonalna podróż, której szybko nie zapomnę. Corrine Michaels przeszła samą siebie w zakończeniu historii Natalie. Ta książka zachwyci was od pierwszej strony i zabierze w cudowną podróż, której końca nie będziecie chcieli zobaczyć.”
Elisabeth Grace, autorka bestsellerów „USA Today”

„Jeszcze wiele dni po przeczytaniu tej książki rozmyślałam o jej bohaterach. Corrine stworzyła opowieść o druzgocącym zawodzie miłosnym, odnalezieniu wewnętrznej siły i walce o własne szczęście. Nigdy nie zapomnę tej historii. Jedna z najlepszych książek roku!”
Beverly, Reading is Sexy Book Blog

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,00 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Ewcia  11 grudnia 2017 07:32

    Każda z nas jest romantyczką nawet jak się przed tym broni 🙂 może dam się zabrać w romantyczną podróż 🙂

    Odpowiedz
  2. Emilka1712  19 sierpnia 2018 14:18

    Zapowiada się super książka 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany