PasteLOVE lato w GOSHICO id

Tworząc letnie kolekcje, lubię używać energetycznych, nasyconych kolorów. Są wyraziste i odważne, a lato to pora roku, kiedy pozwalamy sobie zazwyczaj na więcej szaleństwa. Ale tak naprawdę mojemu sercu i estetycznemu zmysłowi bliższe są pastele, dlatego moje „projektowe” lato w GOSHICO również nie może się bez nich obyć – zwłaszcza modele skórzane z linii id!

 

Lookbook GOSHICO wiosna-lato 2014 (2)

Lakierowaną skórę w kolorze pudrowego różu pokochałam od pierwszego wejrzenia. Żeby nie było zbyt „cukierkowo” zestawiłam ją ze skórą z wyciskanym wzorem w kolorze jasnej szarości. Powstał kuferek FLOWERBAG i cudowna BOXY. Mięta nigdy mi się nie znudzi, a niezależnie od trendów pytają też o nią klientki. Dlatego w tym sezonie kolor ten przeplata się zarówno przez kolekcję KAMELEON, jak i FLOWERBAG. Kolekcja KAMELEON, to jednokolorowe, ponadczasowe modele, które na życzenie klientki mogą zostać uszyte w każdym odcieniu. Na lato stworzyłam ponadto nowy wzór torebki, która jest teraz moim absolutnym osobistym „must-have”! Średniej wielkości torebka na ramię w nieco „surowym”, ale bardzo ciekawym kolorze oliwkowo-szarym. Z kolei kolekcja FLOWERBAG, to nieograniczone możliwości łączenia kolorów. Modele z tej linii wyglądają świetnie zarówno w zestawieniu nasyconych barw, jak i pastelowych.

To co lubię w pastelach, to to, że są „rozświetlające”. Że nadają lekkości i świeżości… Gdy wybieram materiały w pastelowych kolorach widzę poranną, mieniącą się na trawie rosę, błękitne niebo czy wiosenne kwiaty. Pastele są po prostu w piękny sposób naturalne i dlatego tak inspirujące!

– Małgo Kotlonek, projektantka GOSHICO

GOSHICO wiosna-lato 2014 (1)

GOSHICO wiosna-lato 2014 (6)

GOSHICO wiosna-lato 2014 (5)

GOSHICO wiosna-lato 2014 (4)

GOSHICO wiosna-lato 2014 (3)

GOSHICO wiosna-lato 2014 (2)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (205 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...