Włącz światło i pozwól by Twój uśmiech rozświetlił się jego bielą z nową pastą whiteON Double White!

Płynący prosto z serca uśmiech sprawia, że wyglądamy atrakcyjniej. Nasze rysy w naturalny sposób łagodnieją, a twarz staje się rozpromieniona i wizualnie młodsza. Śmiech poprawia ponadto nastrój i generuje uczucie szczęścia. Naukowcy niejednokrotnie udowodnili już, że podczas uśmiechania się mózg uwalnia endorfiny, a zatem im więcej się uśmiechasz, tym lepsze są Twoje relacje z innymi. To prosta analogia, której nie zawsze łatwo jest sprostać. Szczególnie, gdy wygląd naszych zębów pozostawia wiele do życzenia i sprawia, że wstydzimy się je pokazywać. Chcemy jednak namówić Was, byście podjęły wyzwanie i uśmiechały się jak najczęściej. Pomoże Wam w tym nowa pasta z bezpiecznymi substancjami wybielającymi: whiteON Double White!

whiteON Double White

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia: www.pixabay.com (beautiful-1867431_640)

Włącz światło i pozwól by Twój uśmiech rozświetlił się jego bielą z nową pastą whiteON Double White!

Gabriel Garcia Marquez pisał: „Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny,  ponieważ nigdy nie wiesz, kto się może zakochać w Twoim uśmiechu”. Wiele w tym słuszności. Uśmiechając się – nawet bez szczególnej okazji – skutecznie obniżamy napięcie, a co za tym idzie, poprawiamy sobie nastrój nawet o 30%. Wielu ekspertów zaleca, by śmiać się codziennie od 15 do nawet 20 minut, traktując to jak ćwiczenia fizyczne. Nawet jeśli początkowo poczujecie się skonsternowane, z czasem będzie Wam lepiej i ogarnie Was przyjemne uczucie wewnętrznego spokoju. Każdy uśmiech zaangażuje aż 53 mięśnie Waszej twarzy, dając świetny początek odmładzającej jodze, dlatego koniecznie spróbujcie! Trening czyni mistrza, a uśmiech bywa zaraźliwy choć jest bezpieczny!

O Wasz piękny uśmiech zadba nowa pasta whiteON Double White! To unikalne połączenie aktywnych składników: Optycznego Rozjaśniacza i sody oczyszczonej, pozwoli Wam uzyskać natychmiastowy efekt wybielenia i utrwalić go w zaledwie kilka dni! Pasta Double White utrwala biel zębów za sprawą odwrócenia głębokich pożółknięć szkliwa, nagromadzonych w efekcie częstego picia kawy, herbaty czy wina, a także palenia tytoniu i jedzenia owoców z kwasami. Jej regularne stosowanie pozwala usunąć nawet ciemne przebarwienia nazębne i zapobiega tworzeniu się nowych przebarwień szkliwa.

 

Składniki aktywne:

  • Soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) – jest jednym z najbardziej popularnych, ekologicznych środków czyszczących. Bezpieczna dla otoczenia, posiada właściwości oczyszczające i bakteriobójcze.
  • Fluorek sodu – gwarantuje wzmocnienie szkliwa i skuteczną ochronę przeciwpróchniczą
  • Innowacyjny PAP (kwas ftalimido-peroksykapronowy) – zapewnia łagodne dla szkliwa wybielanie, bez mikrouszkodzeń.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...