Blask i cekiny w najnowszej kolekcji Party Collection od EDITED

W sklepach pojawia się już coraz więcej eleganckich i połyskujących kreacji. To znak, że już niebawem wchodzimy w okres sylwestrowo-karnawałowy. Propozycje łączące blask królowej nocy ze stonowanym miejskim szykiem znajdziemy w Party Collection od EDITED. Zapraszamy do oglądania!

Myślałaś już o swojej wymarzonej  sylwestrowo-karnawałowej kreacji? Jeśli nie, najwyższy czas się tym zająć, bowiem czas blasku i zabawy jest coraz bliżej. Jeżeli znudziło cię jednak standardowe podejście do trendów zarezerwowanych na ten wyjątkowy czas, poznaj pełną świeżości, ale i niezbędnych świecidełek kolekcję. 1 listopada swoją  premierę miała bowiem nowa linia niemieckiej marki EDITED – Party Collection. Propozycje z pewnością będą dla ciebie inspiracją do stworzenia jedynego w swoim rodzaju outfitu. Możesz być pewna, że olśnisz każdego, nie zapominając jednak ani na chwilę o miejskim szyku.

Blask i cekiny w najnowszej kolekcji Party Collection od EDITED

Przygotowując ubrania do linii Party Colection zespół projektowy Clarissy Labin ciężko się napracował. Ale było warto, bowiem efekty widoczne są gołym okiem i to dosłownie. Propozycje mienią się z daleka i zachwycają. Nic dziwnego, nie mogło bowiem zabraknąć najlepszych imprezowych materiałów czyli satyny i aksamitu, które w barwach nocy spotykają się z najprawdziwszym blaskiem i lśnieniem.

 

Mienią się też kombinezony i sukienki ukryte jednak pod ciężkimi płaszczami. Takie połączenie jest jednak jak najbardziej zgodne z miejskim szykiem!

 

Masywne towarzystwo traperów i botków czeka również na niezwykle kobiece mini spódniczki. Poza tym nie zapominamy o ciężkich dzianinach, które każdej stylizacji dodadzą swego rodzaju luzu. Tak potrzebnego również w klimatach sylwestrowo-karnawałowych. Dzięki takim zabiegom EDITED wciąż pozostaje w swoim miejskim, ale niebanalnym klimacie. Dlatego Party Collection wygląda dobrze podczas niezobowiązujących wyjść ze znajomymi oraz bardziej uroczystych okazji. Lookbook został stworzony w Nowym Jorku, a jego gwiazdą jest piękna niemiecka aktorka Gizem Emre.

 

Poznaj kolekcję Party Collection od EDITED:

Top „Otana”

Cena: 125, 60 zł

 

Body „Miranda”

Cena: 125, 60 zł

 

Top „Felicia”

Cena: 146, 60 zł

 

Spódnica „Susan”

Cena: 151, 60 zł

 

Bluzka „Jule”

Cena: 167, 60 zł

 

Sukienka „Elsie”

Cena: 209, 60 zł

 

Sukienka „Gloria”

Cena: 209, 60 zł

 

Spodnie „Jessa”

Cena: 209, 60 zł

 

Pullover „Antoine”

Cena: 209, 60 zł

 

Sukienka „Lucienne”

Cena: 251, 60 zł

 

Kombinezon „Kate”

Cena: 293, 60 zł

 

Sukienka „Elsie”

Cena: 335, 60 zł

 

Spodnie „Tamara”

Cena: 293, 60 zł

 

Sukienka „Deena”

Cena: 377, 60 zł

 

Płaszcz „Casie”

Cena: 667, 80 zł

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (118 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Jaworka  15 listopada 2018 10:32

    I można błyszczeć cała noc, warto wyjątkowa imprezę podkreślić błyskiem

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany