Paris Fashion Week na polskich ulicach, czyli dwie stylizacje inspirowane modą z Paryża

Paris Fashion Week to wydarzenie, które obserwuje cały świat żądny nowinek ze świata mody. Ulice Paryża pełne są wtedy wystylizowanych kobiet prężnie działających w modowym światku. W tym czasie nie tylko to, co pojawi się na wybiegach jest szeroko komentowane, ale również to, w czym pojawią się goście z całego świata. Stąd internet zalewa fala zdjęć z influencerkami, redaktorkami i stylistkami w rolach głównych. To jednocześnie źródło inspiracji dla wielu innych pań z różnych zakątków kuli ziemskiej.

Pierwsza z wybranych stylizacji zawiera falbaniastą, długą spódnicę nawiązującą do przewijającego się tu i ówdzie trendu w czasie paryskiego weekendu. Do tego malutka torebka, którą można nosić zarówno w ręce, jak i zawiesić na ramieniu. Różowa, sznurowana bluzka świetnie podkreśli talię, a kozaki i skórzana kurtka Oakwood zaakcentują streetowy look całości.

 

Gratulujemy: kawiarka

 

 

Drugi zestaw prezentuje ciekawe, ale idealnie do siebie pasujące połączenie kolorów. Dwurzędowy żakiet w pięknym miętowym odcieniu nawiązuje do paryskich stylizacji. Nie mogło zabraknąć małej torebki i botków – atrybutów chętnie noszych na ulicach Paryża. Białe, szerokie spodnie z wysokim stanem dopełnieją wizerunku, który chętnie czerpie z motywów modnych w latach 80.

 

Zestaw drugi autorstwa: nungal

 

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Od tej chwili obowiązują hasztagi:

#VSCOGirl

#ParisFashionWeek

#Skórzanespodnie

#zwierzęceprinty

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany