Papaya Day Cream- na pomoc suchej skórze

Krem na dzień Papaya Day marki Medex Cosmetics to doskonała ochrona suchej i bardzo suchej skóry. Zawiera wyciąg z papai i niezbędne składniki nawilżające, które tworzą ochronną warstwę dla każdego rodzaju skóry, nawet tej grubej i nieelastycznej.

Krem_z_Papai_na_dzień

Na co dzień skóra jest narażona na wiele przeciwności- zanieczyszczenie powietrza, dym papierosowy czy zmiany temperatury. W konsekwencji mogą prowadzić do wielu niekorzystnych zmian, np. powodować przedwczesne starzenie się skóry. Dlatego jej ochrona w ciągu dnia jest niezbędna, a tylko dzięki regularnej pielęgnacji można zapewnić sobie zdrowy i piękny wygląd.

Papaya Day Cream odpowiednio odżywia skórę, utrzymując wysoki poziom nawilżenia przez długi czas. Sprawia, że staje się ona gładka i miła w dotyku, stanowi też doskonałą ochronę przed promieniami UV. Papaya Day Cream to kosmetyk z pielęgnacyjnej linii preparatów Medex Cosmetics, w której skład wchodzą także kremy na noc, mleczka oraz maseczki, stanowiąc tym samym kompleksowy zestaw pielęgnacyjny.

 

Papaya Day Cream, Medex Cosmetics

50 ml – 115 zł

Sucha skóra pod oczami to Twój niechlubny znak rozpoznawczy? Oto ranking 7 najlepszych kremów, które skutecznie ją nawilżą!

Sucha skóra pod oczami to Twój niechlubny znak rozpoznawczy? Oto ranking 7 najlepszych kremów, które skutecznie ją nawilżą!

Skóra pod oczami znacząco różni się od tej w pozostałych partiach twarzy. Jest bowiem niezwykle cienka i pozbawiona gruczołów łojowych, przez co błyskawicznie się odwadnia. W rezultacie jest mniej odporna na proces starzenia i z

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (131 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany