„Panna Modna” – warsztaty Agaty Wojtkiewicz dla panien młodych

W lutym, w Warszawie, Łodzi i Poznaniu – odbędą się warsztaty ślubne dla modnych panien młodych, które poszukują niebanalnych i prawdziwie kobiecych rozwiązań, na jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Pomysłodawczynią oraz organizatorką warsztatów jest projektantka mody, a zwłaszcza subtelnych i indywidualnych sukien ślubnychAgata Wojtkiewicz.

Warsztaty „Panna Modna” to wyjątkowe wydarzenie w branży ślubnej i modowej, które zrealizowane zostanie w lutym w artystycznych miejscach Warszawy, Poznania i Łodzi. Podczas weekendowych warsztatów przyszłe panny młode dowiedzą się jakie są obecne tendencje w modzie ślubnej, jaka suknia pasuje do ich sylwetki i urody, a także jak powinny dobierać dodatki, by stworzyć spójną, piękną całość.

„Z moich rozmów z przyszłymi pannami młodymi wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na szkolenia oraz warsztaty poświęcone modzie ślubnej. Kobiety chcą dowiedzieć się jak najwięcej o swoich modowych możliwościach, by sprawnie przejść przez cały proces przygotowań do ślubu i w ten najważniejszy dzień z satysfakcją spojrzeć w lustro. Mam nadzieję, że dzięki moim warsztatom pomogę pannom młodym zrealizować ich ” ślubne marzenie ” by wyglądać pięknie i zjawiskowo, ale wciąż czuć się naprawdę sobą” -powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz, organizatorka warsztatów „Panna Modna”.

Warsztat „Panna Modna” to dwugodzinne szkolenie prowadzone przez Agatę Wojtkiewicz i partnerów wydarzenia. Wszystkie spotkania odbędą się w wyjątkowo artystycznych miejscach, gwarantujących uczestniczkom niezapomniane doznania estetyczne. W Łodzi swojej przestrzeni użyczy galeria sztuki użytkowej ATAK DESIGN, w Poznaniu „Panna Modna” odbędzie się w nowoczesnym, designerskim miejscu- SPOT, natomiast w Warszawie organizację warsztatów wsparło tętniące sztuką Centrum Cybernetyki. W każdym z tych miejsc artystyczną atmosferę podkręci wystawa zdjęć przedstawiających panny młode, które skorzystały już z oferty sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz, uwiecznione przez uzdolnionego fotografa Przemka Dzienisa.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla uczestniczek, jednak liczna miejsc jest ograniczona. Na warsztaty można zgłaszać się mailowo (atelier@agatawojtkiewicz.pl) do 5 lutego 2011.

Harmonogram warsztatów:
5 luty 2011 Łódź ? ATAK DESIGN, ul. Żeligowskiego 43a , 90-644 Łódź
12 luty 2011 Warszawa ? Centrum Cybernetyki, ul. Cybernetyki 2, Budynek 2, Piętro 2
02-677 Warszawa
19 luty 2011 Poznań ? SPOT, ul. Dolna Wilda 87, 61-501 Poznań

Projekty Agaty Wojtkiewicz dostępne są na stronie www.agatawojtkiewicz.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (38 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...