Pani Jesień – dwie propozycje modnych stylizacji dla jesiennego typu urody

Kolor oczu, włosów i cery (i to czy wpadają w tonację chłodną, czy ciepłą) pozwala ustalić jaki typ urody reprezentuje dana kobieta. Jeśli potrafimy ustalić czy jesteśmy Panią Lato czy Panią Zima, to daje nam to możliwość dobrania odpowiedniej kolorystyki zarówno ubrań, jak i całego makijażu. Świadomość jaka paleta barw nam odpowiada sprawia, że jesteśmy w stanie zaakcentować naszą urodą zamiast ją przyćmić. Pani Jesień to typ urody, któremu – jak łatwo się domyśleć – dobrze w jesiennych kolorach.

Kolory dla typu urody jesień to wbrew pozorom nie tylko wszelkie odcienie brązów czy beży. To także wyrazista purpura. Widać to na przykładzie pierwszej wyróżnionej stylizacji. Długi wełniany płaszcz o głębokim odcieniu purpury, bordowy sweterek z asymetrycznym dekoltem oraz fioletowe szpilki pasują szczególnie kobietom określanym mianem Głębokiej Jesieni (Deep Autumn), do których zalicza się na przykład aktorka Julienne Moore. Całość dopełnia modna w tym sezonie trapezowa spódnica i efektowna, multikolorowa kopertówka.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest magart. Gratulujemy!

Druga wyróżniona stylizacja nie tylko paletą barw nawiązuje do jesieni, ale również motywem spadających liści, które stanowią efektowny wizualnie nadruk na sukience. Brązowy kapelusz i pomarańczowa biżuteria to kolorystyka idealna dla pań o ciepłej tonacji urody. Żółty płaszcz to mocny akcent, kropka nad i całej kompozycji. To po prostu stylizacja idealna zarówno na jesienne dni, jak dla kobiet o typie urody Pani Jesień!

Drugą wyróżnioną stylizacją Trendów Dnia jest kompozycja od kawiarka. Gratulujemy!

Pani Jesień

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

A oto hasztagi na ten tydzień:

#turban

#kozaki

#chelseaboots

#typurodyPaniJesień

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (73 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  21 listopada 2019 14:29

    Dwie piękne ,kolorowe stylizacje.

    Odpowiedz
  2. Neon  25 listopada 2019 13:11

    Fioletowy zestaw mnie urzekł!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany