„Biega, krzyczy pan Hilary: Gdzie są moje okulary?”. Tak jak on – noś je na własnym nosie!

Trudno wyobrazić sobie wyjście z domu bez okularów przeciwsłonecznych, a zwłaszcza, gdy na zewnątrz świeci słońce. Dziś nie jest ono jednak konieczne do założenia okularów, bowiem to element mody, który sprawdzi się tak samo zimą, jak i latem. Modele okularów kształtują się wraz z nią i biegnącymi latami. Tak samo jak powstają nowe fasony sukienek, tworzone są nieziemskie sunglasy. 

Pierwsza stylizacja wpisuje się w kolorowe lata 70. i aż kipi energetyczną zielenią. Spodnie w finezyjny wzór ciekawie łączą się z koszulą w groszki i urokliwymi sandałkami. Oczywiście nietrudno tutaj nie zauważyć kocich okularów okraszonych panterką, na które moda zaczęła rozkwitać już w latach 50.

Pierwszą wyróżnioną stylizacją jest outfit kawiarki. Serdecznie gratulujemy!

Stylizacja z kocimi okularami, zieloną koszulą w groszki i etnicznymi spodniami

#okulary

 

Druga stylizacja również jest pełna życia, a to za sprawą energetycznych kolorów – wyrazistego niebieskiego i ciepłego słomkowego. Szeroki krój nogawek pamięta jeszcze lata 70., a okulary retro w białych oprawkach – jeszcze wcześniejsze epoki modowe. Co więcej, to prawdziwy must have tych wakacji! Całość osnuta jest srebrzystościami, które dodają stylizacji dodatkowej nutki elegancji.

Gratulujemy również justi 912

Stylizacja z okularami z białymi oprawkami, żółtymi spodniami z szeroką nogawką i bieliźnianą bluzką

#okulary

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Zwachlarzem

#Grunge

#Okulary

#Deszczowapiosenka

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (59 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany