Owocowe nowości z Isany. Czy znasz już te SuperFoods dla włosów?

Latem o wiele częściej sięgamy po owoce w diecie. Dlaczego nie przenieść tego do pielęgnacji? Przedstawiamy Wam owocowe nowości z Isany przeznaczone do zniszczonych włosów i suchej skóry głowy. Do wyboru są trzy energetyczne miksy: bazylia i mango, pitaja i owoce tropikalne oraz czarny bez i truskawka.

Lubisz bazylię? Sprawdzi się nie tylko w kuchni!

Seria BAZYLIA & MANGO zaskakuje nie tylko pięknym zapachem, ale też fantastycznym działaniem. Cenne składniki, takie jak betaina zawarta w szamponie i masce odżywiają włosy i skórę głowy. Aktywny składnik pozyskiwany z nasion guar utrzymuje się na włosach jeszcze długo po ich umyciu, ułatwia ich rozczesywanie, zwiększa elastyczność. Seria została również wzbogacona o oleje kokosowy, słonecznikowy i jojoba, a także prowitaminę B5 i proteiny pszenicy. Sama bazylia zaś, choć jest kojarzona głównie z kuchnią włoską to sprawdza się również w kosmetyce, chociażby jako sposób na wypadające włosy. Jeśli więc lubisz zapach soczystego mango i chcesz zregenerować zmęczone, zniszczone i matowe włosy – ta seria może cię zainteresować.

Isana bazylia mango

 • ISANA PROFESSIONAL Bazylia & Mango maska do włosów zniszczonych i suchej skóry głowy, cena 14,99zł / 275ml
 • ISANA PROFESSIONAL Bazylia & Mango szampon do włosów zniszczonych i suchej skóry głowy, cena 10,49zł / 250ml
 • ISANA PROFESSIONAL Bazylia & Mango odżywka do włosów zniszczonych i suchej skóry głowy, cena 10,49zł / 250ml
 • ISANA PROFESSIONAL Bazylia & Mango olejek do włosów zniszczonych i suchych, cena 14,99zł / 100ml

Czarny bez i truskawka w pielęgnacji włosów

Seria z czarnym bzem o obłędnym, truskawkowym zapachu to świetny sposób żeby poprawić kondycję włosów i dodać im blasku. To wszystko dzięki octowi z bzu czarnego, którego szerokie właściwości są znane od wieków. Cenna betaina zawarta w kosmetykach odżywia nie tylko włosy, ale i skórę głowy. Aktywny składnik pozyskiwany z nasion guar utrzymuje się na jeszcze długo po umyciu włosów, ułatwia ich rozczesywanie, zwiększa elastyczność. Seria została również wzbogacona o oleje kokosowy, słonecznikowy i jojoba, a także prowitaminę B5 i proteiny pszenicy. Ponadto czarny bez to także źródło flawonoidów, wykazujących silne działanie antyoksydacyjne i witamin (m. in. witaminy A, która wpływa na poprawę kondycji włosów). 

 • ISANA PROFESSIONAL Czarny Bez & Truskawka maska do włosów zniszczonych i suchej skóry głowy, cena 14,99zł / 275ml
 • ISANA PROFESSIONAL Czarny Bez & Truskawka szampon do włosów zniszczonych i suchej skóry głowy, cena 10,49zł / 250ml
 • ISANA PROFESSIONAL Czarny Bez & Truskawka odżywka do włosów zniszczonych i suchej skóry głowy, cena 10,49zł / 250ml
 • ISANA PROFESSIONAL Czarny Bez & Truskawka olejek do włosów zniszczonych i suchych, cena 14,99zł / 100ml

A może trochę egzotyki?

Według legendy, pitaja (zwana także truskawkową gruszką) wyrosła z zakopanego smoczego serca. Dziś smocze owoce swoją nazwę zawdzięczają bardziej skórce przypominającej łuski, ale mówi się o nich także, że są „księżycowymi kwiatami” lub „królową nocy”. Ten wyjątkowy owoc należy do rodziny kaktusowych, a jego supermocami są duża zawartość wody i mikroelementów, które nie tyko nawilżają włosy i skórę głowy, ale również regenerują je i odżywiają. Zapach owoców egzotycznych nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z czymś absolutnie „nie z tej ziemi”.

 • ISANA PROFESSIONAL Pitaja & Owoce tropikalne maska do włosów zniszczonych i suchej skóry głowy, cena 14,99zł / 275ml
 • ISANA PROFESSIONAL Pitaja & Owoce tropikalne szampon do włosów zniszczonych i suchej skóry głowy, cena 10,49zł / 250ml
 • ISANA PROFESSIONAL Pitaja & Owoce tropikalne odżywka do włosów zniszczonych i suchej skóry głowy, cena 10,49zł / 250ml
 • ISANA PROFESSIONAL Pitaja & Owoce tropikalne olejek do włosów zniszczonych i suchych, cena 14,99zł / 100ml

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (33 głosów, średnia: 4,82 z 5)
zapisuję głos...