Dotyk Indii, czyli outfity z orientalną nutą i oryginalnym obcasem

Szpilki z oryginalnymi obcasami zeszły właśnie z wybiegów na ulice. Niełatwe w stylizowaniu, najlepiej wypadają w zestawieniach z ubraniami o nowoczesnych lub lekko orientalnym sznycie. Dzisiejsze propozycje naszych inspirantek skłaniają się ku tej drugiej opcji. Zobaczcie, jak wypadły!

Pierwsza wyróżniona przez nas stylizacja zestawia cieliste czółenka z metalicznymi kulami nabitymi na obcasy szpilek z bordową sukienką z koronki. Dodatki są zarazem dziewczęce i eleganckie. Składają się na nie piękne wiszące kolczyki z trzech łączonych kaboszonów, bransoletka w złotym odcieniu i niewielka bordowa torebka z obręczą w kształcie koła. Klasy dodają jej dobre perfumy i ciemnoróżowa pomadka.

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest vipala. Gratulujemy!

#Butyzzaskaującymobcasem

 

Drugi outfit łączy podobne, choć mniej zabudowane i wyposażone w paseczek, białe buty z sukienką w ciekawy deseń, przywodzący na myśl atmosferę dalekich Indii. Bursztynowy odcień sukienki podkreślają ciemne okulary w grubych oprawkach i oczko w złotym pierścionku. Z butami harmonizuje natomiast biała torebka na złotym łańcuszku.

Drugą wybraną przez nas stylizację stworzyła ewalub. Gratulacje!

#Butyzzaskaującymobcasem

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#ZKrajuKwitnącejWiśni

#Butyzzaskaującymobcasem

#Coachella2019

#kapeluszwroligłównej

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (42 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...