Outfity na Halloween 2019. Bądź strrrraszna w dobrym stylu!

Halloween czas zacząć! Choć Święto Duchów nie wpisuje się w naszą rodzimą kulturę, coraz więcej osób adaptuje je na polski grunt, urządzając kostiumowe imprezy, piekąc ciasteczka w kształcie pająków i dyń albo udając się na wędrówkę po mieszkaniach sąsiadów i prosząc o cukierki. Dorośli mogą dodatkowo uczestniczyć w klubowych wieczorach tematycznych, sącząc drinki w kolorze krwi czy jadu i szalejąc na parkiecie w strojach wiedźm, diabłów czy ulubionych postaci z filmów i seriali. Jeśli wybieracie się na jedną z takich imprez lub domówek, zobaczcie, co możecie założyć, by nadać swojemu outfitowi strrraszny, a jednocześnie stylowy wymiar!

Pierwsza wyróżniona stylizacja bazuje na efektownej czarnej sukience w różowe krzyżyki z oryginalnymi bufkami na rękawach. Dodatki to obowiązkowe przy takiej okazji ciężkie buty, ciekawa kopertówka przywodząca na myśl włochatego stworka o migotliwej sierści, skórzana gotycka bransoleta i kolczyki najeżone kolcami. Kropką nad i jest akcent w postaci ciemnobordowych ust w sam raz dla królowej mroku!

Pierwsza wyróżniona stylizacja na Halloween to dzieło magart. Gratulujemy!

Drugi wybrany przez nas outfit został stworzony wokół bardzo teatralnej sukni z czerwonym gorsetem i długim ogonem, budującym asymetrię. Tak efektowny strój nie wymaga zbyt wielu dodatków, co wyczuła nasza Inspirantka, dodając do niego jedynie prostą skórzaną bransoletkę owijaną wokół nadgarstka i kryształowe, czerwone kolczyki. Całość wieńczą niewysokie czarne czółenka, w których można tańczyć jeszcze długo po wybiciu godziny duchów i intensywnie czerwona pomadka nieodzowna do posyłania krwawych buziaków!

Drugą strrraszną stylizację przygotowała kawiarka. Gratulacje!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

A oto hasztagi na ten tydzień:

#perłowakrólowa

#Halloween2019

#spodniewkratę

#kokarda

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (73 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany