W stylu Paryżanek – dwa wieczorowe outfity na Fashion Week i nie tylko

Paris Fashion Week to doroczne święto mody, na które do Francji zjeżdża się chyba cały świat fashion. Zaglądając tam w charakterze uczestnika, warto pokusić się o nawiązanie do klasycznego i eleganckiego stylu Paryżanek, które zawsze prezentują się nienagannie. W takim duchu zostały utrzymane outfity zaproponowane przez nasze czytelniczki. Łączą one elegancję i szyk ze spektakularnością, jakiej można spodziewać się tylko po mieszkankach najbardziej romantycznego miasta w Europie!

Pierwszy zestaw bazuje na prostej kobaltowej sukience z długimi rękawami, do której dodano zwracające uwagę szpilki z błyszczącymi, złotymi cholewkami. Stylizację uzupełniają ultra modne elementy, takie jak jedwabna apaszka, okrągła torebka w kolorze malinowego koktajlu czy okrągłe kolczyki z kamieniem, a także powtarzający kontrastowy odcień różu lakier. Wieńczy ją zaś szary trencz, z rodzaju tych, które niejednej damie uratowały już życie podczas nagłych zmian nieprzychylnej pogody. Z pewnością przydałby się on podczas długich spacerów po Champs-Élysées!

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest magart. Gratulacje!

Druga stylizacja to miminalistyczne, a mimo to olśniewające, kilkuelementowe połączenie oryginalnej czarnej sukienki z brokatowymi, srebrnymi paseczkami na rękawach i szyfonową narzutką z sandałkami na szpilce oraz torebką na łańcuszku o bardzo podobnej, brokatowej fakturze. Wiszące kolczyki łączą w sobie czarne piórka i kamienie, co dodaje im lekkości i pozwala pięknie poruszać się na wietrze, przydając oryginalności swojej właścicielce. Do kompletu brakuje tylko czerwonej szminki i paznokci. Gdy je sobie sprawimy, możemy odważnie wkraczać na francuskie salony!

Drugi outfit stworzyła dla nas sylwiawes. Gratulujemy!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

A oto hasztagi na ten tydzień:

#perłowakrólowa

#Halloween2019

#spodniewkratę

#kokarda

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (66 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. sylwiawes  28 października 2019 15:26

    Dziękuję za wyróżnienie mojej stylizacji 😊

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany