Nie udawaj w sypialni – kilka prostych zasad, jak osiągnąć orgazm

Zbliżenie partnerów, kończące się orgazmem jest bardzo przyjemnym doznaniem, ważne zatem aby tego nie popsuć i dojść na sam szczyt! Jeśli nie wiesz, jak osiągnąć orgazm – mamy kilka poniższych rad. Zdecydowanie odradzamy udawanie orgazmu w sypialni. Chociaż nie zawsze się to udaje, warto jednak próbować aż do skutku. Najpierw udany seks, potem przytulanie i miły odpoczynek, to wszystko czego oczekujemy i na co czekamy po ciężkim dniu lub w jego trakcie. Orgazm jest doznaniem, które was do siebie zbliży i sprawi, że wasz związek będzie trwalszy. Dzięki odpowiedniemu nastawieniu, pieszczotom, czułym szeptom każde z was może go przeżyć. Warto próbować do niego dążyć i pamiętać o prostych zasadach.

 

 

Jak osiągnąć orgazm – Odrzuć kompleksy

Podczas wspólnych pieszczot zapomnij o swoich kompleksach, ponieważ sypialnia nie jest dobrym miejscem na ich rozpamiętywanie. Twój partner na pewno kocha cię taką, jaka jesteś, dlatego nie przejmuj się wystającym brzuszkiem lub cellulitem, bo on na pewno o tym nie myśli w czasie seksu, tylko jest zajęty tym, aby cię zadowolić. Pomyśl, że dla niego o wiele ważniejszy jest ogień pożądania w twoich oczach i namiętność. Stwórzcie miły nastrój w sypialni, zapalcie świece lub zostawcie boczne światło. Ciepły blask lampy pozwoli dostrzec, jak zmienia się twarz ukochanej osoby pod wpływem podniecenia, a to działa lepiej niż afrodyzjak i dostarcza partnerowi satysfakcji.

Jak osiągnąć orgazm – Bądź aktywna

Jeżeli wolisz się kochać w konkretnej pozycji, lubisz jakiś rodzaj pieszczot bądź aktywna i pokaż to partnerowi. Nie ukrywaj tego przed nim, nie bój się okazać pożądania. Masz prawo cieszyć się seksem i pokazać kochankowi na co masz ochotę. Gdy wiesz, czego pragniesz i umiesz przekazać ukochanemu, co cię podnieca, wtedy droga na szczyt jest łatwa. Nigdy nie udawaj orgazmu, bo to bardzo zły pomysł i droga do nikąd, on będzie myślał, że cię zadowolił, a to nie prawda, a w ten sposób nigdy nie osiągniecie porozumienia w łóżku. Nawet jeśli czasem go nie masz, zastanów się, dlaczego i próbuj to zmienić. Może to stres albo zmęczenie odbiera ci radość z seksu, a może nie jesteś w stanie szczytować, gdy leżysz na plecach. Spróbuj więc innych pozycji, aż do skutku.

Jak osiągnąć orgazm – Zwiększ intensywność i siłę doznań

Aby twoje doznania były jeszcze silniejsze, możesz w trakcie stosunku stymulować łechtaczkę. Warto więc wybrać taką pozycję, w której jest to możliwe. Możesz również poprowadzić rękę partnera w tamto miejsce i pozwolić jemu na taką zabawę, na pewno będzie mu się podobało. W trakcie stosunku ważny jest także sposób oddychania, pamiętaj więc aby oddychać głęboko i spokojnie, a nie płytko. Będzie to idealna droga na sam szczyt!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany