Oryginalne pomysły na Walentynki

Coraz bliżej Walentynki. Masz już dość oklepanych kolacji w zatłoczonych w tym dniu restauracjach? Znowu kino? Kolacja przy świecach w domu wymaga planowania, przygotowań i o ile to,c o dzieje się po niej jest niezwykle przyjemne, to jednak zakupy i gotowanie spadają na Twoją głowę. A jak znaleźć na to siły i czas pracując 8 godzin i 2 godziny stojąc w korkach? Jest na to sposób! Przedstawiamy Wam oryginalne pomysły na Walentynki dla chłopaka i dziewczyny!

W Święcie Zakochanych chodzi o wspólne spędzanie czasu, cieszenie się sobą i o odpoczynek. Chcemy się zatrzymać, dobrze bawić, ale niekoniecznie w otoczeniu serduszek i amorków? My stawiamy na wspólne pasje i podtrzymywanie temperatury w związku!

walentynki

Oryginalne pomysły na Walentynki – Wspólne lekcje tańca

Bez względu czy zdecydujecie się na hiphop, tango czy stepowanie taniec jest zabawą! Przy okazji wysiłkiem fizycznym, który rozrusza Wasze ciała. Nawet jeśli Twoja połówka rusza się jak słoń w składzie porcelany i depcze po Twoich palcach będziecie mieć z tego sporo śmiechu.

Ważne jest to, ze czas będziecie spędzać wspólnie, a taki kurs nie musi się skończyć po jednej lekcji. Walentynki to dobty czas na postanowienie by wspólnie rozwijać swoje pasje. Dobra, to nie musi być taniec, możecie iść na lekcje gotowania, kurs fotograficzny, malarski, teatralny. Wszystko jedno co, ale zróbcie to wspólnie!

 

Oryginalne pomysły na Walentynki – Odwiedźcie planetarium

Oglądałyście „Przyjaciół”?  Pamiętacie niesamowitą randkę Rossa i Rachel w planetarium?  Na dworze jest okrutnie zimno, w mieście i przy deszczowej pogodzie rzadko można zauważyć gwiazdy – prędzej samoloty. Nie ma nic bardziej romantycznego niż wspólne obserwowanie gwiazd.

Jasne, nie w każdym mieście jest planetarium, ale może muzeum i ciekawa wystawa?  Może będzie jakaś dotycząca seksu?

Oryginalne pomysły na Walentynki – Wspólny masaż

Tym razem nie róbcie tego w domu. Idźcie do salonu masażu, do Spa – niech tam zajmą się Wami profesjonaliści. Jeśli jest to dla Was stresujący czas, może warto odprężyć się i oddać w ręce masażysty? A po masaży idźcie do sauny, albo skorzystajcie z innych zabiegów dla dwojga. Odpocznijcie – zasłużyliście na to!

Oryginalne pomysły na Walentynki – Adrenalina! 

Nic tak nie zacieśnia relacji dwojga ludzi jak wspólne, ekstremalne przeżycia. Jeśli oboje jesteście miłośnikami motoryzacji na pewno spodoba wam się jazda Monster Trackiem dla dwojga.  Gwarancją niesamowitych wspomnień jest również pokonywanie wzniesień, stromych zjazdów i błotnych odcinków w specjalnie do tego przystosowanym aucie terenowym. Off-road to propozycja dla par spragnionych zastrzyku adrenaliny.

Mocne wrażenia, które gwarantuje kontakt z prawdziwą bronią palną (pod okiem instruktora), zbliżą Was do siebie i sprawią, że jeszcze długo po tym wydarzeniu będziecie mieli co wspominać. Wybierzcie się na strzelnicę! Dobra zabawa gwarantowana! Jeśli kiedykolwiek myśleliście o tym, aby spróbować swoich sił w jeździectwie, wyprawa konna z przewodnikiem pozwoli Wam na zgłębienie tajników tego szlachetnego sportu. Zastanawiacie się jak coś takiego zorganizować?  Popyt rodzi podaż, a jeśli połączy się to z faktem, iż żyjemy w XXI wieku – wszystko możecie załatwić za pomocą Internetu. My polecamy Superprezenty.pl !

Dzień Zakochanych, może być niezapomniany i wyjątkowy. A w tym roku nie musi być taki, jak w poprzednich latach. Zaimponuj swojej drugiej połówce, wyjdź ze schematu i pokaż jej, że najważniejsze są wasze wspólne przeżycia i doświadczenia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (189 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...