Oryginalne kamizelki na początek jesieni, przyprawione szczyptą koloru

Jesień nadeszła w tym roku zupełnie bez ostrzeżenia. Z dnia na dzień upalne dni zamieniły się w ponury krajobraz tonący w szarościach, nim zdążyłyśmy zaopatrzyć się w nowe herbaty i wyjąć z szafy kolorowe szaliki. W takie dni ma się ochotę dodać swoim outfitom szczyptę koloru albo zamknąć się mentalnie na nadejście chłodnej pory i pozostać w słonecznych dniach lata. Jak to zrobić? Wystarczy, że założycie oryginalne kamizelki!

Pierwsza stylizacja zestawia uniwersalną, jeansową kamizelkę z Top Shopu z czarnymi spodniami i dodaje całości pazura za pomocą wystającym spod niej fragmentom bluzy w panterkę oraz dodatkom w wibrującym odcieniu magenty. Ten motyw kolorystyczny powtarza się na botkach, górnej części torebki i gumkach do włosów. Tyle wystarczy, by oswoić pierwsze dni jesieni i wejść w nie z potrzebną energią!

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest Bozena55. Gratulujemy!

 

Drugi zestaw podążył w stronę ucieczki od jesieni i jest przeznaczony na pojedyncze ciepłe dni, które – jak nadal wierzymy – powrócą. To bardzo hippisowskie połączenie klasyki jeansów z białą bluzką o hiszpańskim dekolcie oraz kamizelką boho z ażurowym wzorem mandali. Stylizację uzupełniają sandałki na słupku, przywodzące na myśl gwarne polany muzycznych festiwali oraz typowo wakacyjne dodatki – pleciona torebka, owijana wokół ręki bransoletka i wiszące kolczyki z długimi chwostami. Aż ma się ochotę ukryć w tym stroju gdzieś pośród industrialnego krajobrazu rozśpiewanej Ostrawy!

Drugi zauważony przez nas outfit skomponowała nungal. Gratulacje!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Ogłaszamy nowe hasztagi na najbliższe dni:

#Jesiennysweter

#Dżinsowakurtka

#Oryginalnakamizelka

#Powrótnauczelnię

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (60 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Jaworka  9 września 2019 19:19

    Obie fajne stylizacje

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany