Oryginalne i nieoczywiste pomysły na prezent dla brata

Wyjątkowe okazje takie jak urodziny, imieniny czy święta, wymagają wyjątkowej oprawy w postaci odpowiednich prezentów. Któż z nas nie lubi ich dostawać? Są tacy, którzy czerpią radość z dawania. I to właśnie dawanie prezentów będzie dziś tematem wywołanym do tablicy. Motyw przewodni: prezent dla brata. Niby nietrudna rzecz, a jednak! Czasami wymyślenie czegoś oryginalnego spędza nam sen z powiek. Bo co podarować bratu, który tak naprawdę ma wszystko i niczego więcej do szczęścia mu nie potrzeba? Cóż, na pewno nie kolejną parę odlotowych skarpetek, szykowny krawat, czy wodę po goleniu. Film na DVD czy płyta z ulubioną muzyką teoretycznie są dobrym pomysłem, ale mało zaskakującym. Prędzej czy później i tak pokryją się kurzem, a nie o to chyba chodzi.

prezent-dla-brata

Wybierając prezent dla brata lepiej dać ponieść się wyobraźni i puścić wodze fantazji. Zamiast prezentów namacalnych, lepiej jest wybrać coś nieoczywistego, co nie będzie miało szansy pokryć się kurzem. Od jakiegoś już czasu prawdziwym hitem są prezenty nieoczywiste, które swój początek odnotowują w Anglii. Czym dokładnie są tego typu prezenty? Najprościej można je określić przeżyciami lub przygodami, o których trudno zapomnieć. Zamiast książki czy innej zmaterializowanej rzeczy, daje się w prezencie coś, co wywołuje dreszczyk emocji, adrenalinę, itp. Może to być na przykład skok ze spadochronem albo przejażdżka Ferrari.

Prezenty nienamacalne i nieoczywiste sprawiają radość każdemu, niezależnie od wieku. Doskonale wpisują się w potrzeby współczesnego faceta, który bardziej zapamięta określone przeżycie, aniżeli konkretną rzecz, bez względu na to, jak droga ona będzie. Co podarować bratu z okazji urodzin, imienin lub innej ważnej okazji? Oto kilka interesujących propozycji…

Zaproszenie na urodziny – jak napisać: zasady, pomysły i gotowe teksty

Zaproszenie na urodziny – jak napisać: zasady, pomysły i gotowe teksty

Jak napisać zaproszenie na urodziny, aby było zaskakujące i pomysłowe? Może ono mieć różną formę - w zależności od rocznicy którą obchodzimy oraz osoby do które kierujemy nasz tekst. Jak zaprosić na jubileusz, gdy szczególnie ci na tym zależy? Każdy sposób jest dobry, ale jeśli chcesz nadać wydarzeniu wyjątkowy charakter, to kartka z oryginalnym tekstem na pewno sprawdzi się znakomicie! Co jednak napisać? Poniżej znajdziecie wiele pomysłów na oryginalne i fajne teksty na zaproszenia urodzinowe dla każdego wieku - od zaproszenia na roczek po poważne jubileusze - jak zaproszenia na 40-te czy 50-tkę.

Prezenty dla fana mocnych wrażeń

Jazda monster truckiem to jest to, co duzi chłopcy lubią najbardziej. Już samo patrzenie na tę maszynę robi ogromne wrażenie i budzi emocje, a co dopiero przejażdżka takim kolosem, któremu nie straszna żadna przeszkoda. Ogromne opony, niebywale wysokie zawieszenie i ryk silnika są czymś, co sprawi, że męskie serce zacznie bić z niecodzienną szybkością. Jeśli taki prezent podarujecie bratu, możecie być pewne, że przez bardzo długi czas będzie nosił was na rękach.

Dzikiej satysfakcji dostarczy również jazda quadem. Który facet oprze się trudnemu terenowi, zapachowi oleju, nieograniczonej szybkości i duchowi walki? Zdecydowanie żaden! Godzina za kierownicą quada dostarczy waszemu bratu niecodziennych wrażeń i wyzwoli tak potężną dawkę adrenaliny, że trudno będzie o niej zapomnieć.

Jeśli wasz brat jest zagorzałym fanem sportów motorowych podarujcie mu wyścig gokartowy. Taka przejażdżka pozwoli poczuć nutkę adrenaliny, a do tego pozwoli sprawdzić własne możliwości i przeżyć niesamowitą przygodę. Nauczy szybkości reakcji, a do tego pozwoli poznać technikę prowadzenia tego jakże specyficznego pojazdu. Jeśli wasz brat od dawna marzył, żeby choć przez chwilę być jak Robert Kubica, taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Podobnych emocji, co gokarty, dostarczy prawdziwy drifting. Ryk potężnego silnika, wbijające w fotel przyspieszenie i ogromny kop adrenaliny – takiego prezentu nie da się zapomnieć przez naprawdę długi czas.

Prezenty dla miłośnika podniebnych ewolucji

A co jeśli ukochany brat, któremu chcecie zrobić niespodziankę uwielbia bujać w obłokach i od zawsze marzył, aby wznieść się wysoko i poczuć prawdziwą wolność? Podarujcie mu lot paralotnią. Taki lot nie tylko dostarczy niesamowitych wspomnień, ale także dostarczy potężnych emocji. Doskonała zabawa, niecodzienne widoki i zasmakowanie nowych wrażeń to strzał w dziesiątkę dla kolorowych ptaków. Tego typu wydarzenia nie da się porównać z niczym innym.

Prezentem, który wywoła nieudawaną radość będzie skok ze spadochronem. Który facet o tym nie marzy? Tego typu upominek zagwarantuje wyśmienitą zabawę i porządną dawkę emocji. Adrenalina, którą odczuwa się podczas skoku jest nieporównywalna z niczym innym. Prawdziwa wolność i bujanie w obłokach nabiorą tutaj dosłownego znaczenia. Tego typu przygodę, wasz brat zapamięta do końca życia.

Doskonałą alternatywą dla skoku ze spadochronem będzie dream jump. Ten niezwykle ekstremalny i niesamowity skok powstał z myślą o wydłużeniu fazy swobodnego opadania. Dzięki odpowiedniemu układowi lin, spadanie trwa tyle samo co przy skoku na bungee z 90 metrów. Tego typu atrakcja to ogromny zastrzyk adrenaliny i emocje, które nie towarzyszą w codziennym życiu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (108 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany