Original Source Up To Date – czyli hit festiwalowych virali

Od lat we wrześniu Białystok zamienia się w centrum nierutynowych wydarzeń kulturalnych. Wszystko za sprawą festiwalu Original Source Up To Date, podczas którego muzyka spotyka się z alternatywnymi dziedzinami sztuki. Zatem jeśli szukasz dobrego klimatu to 20 i 21 września wpadaj do Białegostoku, by wziąć udział w jedynym z najlepszych festiwali muzycznych w Polsce. Jak co roku, nie zabraknie ambitnego brzmienia różnych gatunków elektroniki i hip-hopu, oraz spektakularnych scenografii, aranżacji wnętrz…. no i Cinka, czyli nowej gwiazdy festiwalowych virali. I ostrzegamy! Dobry białostocki klimat uzależnia!

Original Source Up To Date

Nietuzinkowy białostocki festiwal muzyczny, ORIGINAL SOURCE UP TO DATE, spokojnie można nazwać królem produkcji festiwalowych filmów viralowych. Dwa lata temu internet oszalał na punkcie filmu „Takie coś jest możliwe tylko w Białymstoku…”, w którym spotkani na ulicy emeryci z Panią Eugenią na czele składali bity i wykazywali się wiedzą na temat najnowszej muzyki. W tym roku czas na kolejną odsłonę, pełną dystansu, stworzoną z przymrużeniem oka i promującą festiwal w sposób zupełnie niesztampowy. Tym razem bohaterem został Cinek.

Link do filmu

Festiwal od 3 lat podbija serca koneserów ambitnej muzyki, dobrej zabawy i braku rutyny. W plebiscycie MUNOLUDY 2012 to wydarzenie kulturalne, wskoczyło do ścisłej czołówki najlepszych eventów muzycznych 2012 roku, wyprzedzając takie imprezy jak Open’er czy Tauron Nowa Muzyka. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła w Białymstoku, w industrialnej przestrzeni zabytkowych magazynów powojskowych tysiące fanów muzyki elektronicznej, hip-hopu oraz sztuk wizualnych. Przygotowania do czwartej edycji trwają, a organizatorzy dawkują emocje i stopniowo zdradzają line-up festiwalu. Do tej pory ujawniono, że na białostostockiej scenie zagrają takie tuzy jak: RROSE LIVE, EPROM LIVE, SCION (Substance & Vainqueur) LIVE, CULPRATE feat. MAKSIM, DJ OVERDOSE LIVE, MOLESTA, MILES LIVE, ZEUS, MILTON BRADLEY LIVE, SZTIGAR BONKO, ISTARI LASTEFAHRER oraz DJ KROME & MR TIME, TR-101 (SUBSTANCE & SLEEPARCHIVE) LIVE, BISZ, KO∆EK  – LIVE czy MIEUX! – LIVE.

www.uptodate.pl

www.facebook.com/up2datefestival

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  5 lipca 2013 08:34

    Original Source Up To Date Festiwal to impreza,która co roku przyciąga fanów z całej Polski i nie tylko.Za ubiegłoroczny należą się organizatorom zasłużone brawa.Nie można było się do niczego doczepić.Znajomi po powrocie byli zachwyceni.Muzyka i efekty dźwiękowe na najwyższym światowym poziomie.Każdy z fanów znalazł coś dla siebie.Parę lat wstecz od razu bym się pakowała i jechała nie zważając na fakt,że miałabym do przejechania 500 km.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany