Orange rozdaje prezenty za doładowanie

 

Prezenty na święta? Nie tylko! Orange rozdaje prezenty przez cały rok. Za każde doładowanie online możesz otrzymać specjalny bonus. Sprawdź jak to działa.

 

W Orange święta trwają przez cały rok i to dla wszystkich, którzy posiadają telefon na kartę. Dowiedz się co zrobić, żeby otrzymać prezent za doładowanie i korzystaj do woli z tej promocyjnej oferty.

 

Bonus za doładowanie w Orange

Każdy posiadacz telefonu na kartę raz na jakiś czas, w zależności od częstotliwości korzystania z telefonu i internetu, musi go doładować. Teraz możliwe jest uzyskanie z tego tytułu ekstra korzyści w postaci dodatkowego internetu. Każdy, kto doładuje konto przez stronę internetową, otrzymuje paczkę 5 GB. Z kolei posiadacze taryfy Orange Free mogą otrzymać bonus Orange w wysokości nawet 100 GB. Ilość otrzymanych danych i ważność bonusu zależy od kwoty doładowania – im wyższa, tym większy prezent za doładowanie.

Bonusy za doładowanie wyglądają następująco:

  • kwota doładowania 5 zł – bonus 2,5 GB na 2 dni
  • kwota doładowania 10 zł – bonus 5 GB na 5 dni
  • kwota doładowania 25-35 zł – bonus 15 GB na miesiąc
  • kwota doładowania 40 zł – bonus 20 GB na 40 dni
  • kwota doładowania 50 zł – bonus 25 GB na 3 miesiące
  • kwota doładowania 100 zł – bonus 50 GB na 5 miesięcy
  • kwota doładowania 200 zł – bonus 100 GB na 5 miesięcy.

Nie ma żadnych opłat związanych z przyznanym pakietem – jest on całkowicie darmowy.

Oferta dotyczy osób posiadających taryfę Orange Free. Osoby z inną taryfą mogą łatwo ją zmienić – poprzez wpisanie kodu *101*40#. Dokonanie tej zmiany jest bezpłatne, a wszystkie dostępne na koncie abonenta środki zostają zachowane. Nowi klienci muszą kupić starter Orange Free na kartę albo kupić starter z inną taryfą i zmienić ją.

 

Jak doładować telefon i otrzymać bonus za doładowanie?

Telefon można doładować online – jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy wprowadzić swój numer telefonu (albo osoby, której chce się doładować telefon) i adres e-mail. Następnie wybrać kwotę doładowania, najwygodniejszy sposób płatności i jej dokonać. Po zaksięgowaniu wpłaty konto zostaje zasilone wybraną kwotą – w prezencie każdy otrzymuje dodatkowy internet za doładowanie. Oferta dotyczy doładowania przez stronę oraz w aplikacji Mój Orange.

Szczegóły dotyczące akcji „prezent za doładowanie Orange” można znaleźć na stronie operatora: https://doladowania.orange.pl/oferta/prezent-za-doladowanie/.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (42 głosów, średnia: 4,81 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany