Wesele pełne słońca – optymistyczne stylizacje stworzone do radosnego świętowania

Wiosna to czas miłości, a więc i wesel. W atmosferze uczuć i rozkwitającej natury świętowanie to sama przyjemność. Wyraźmy radość optymistycznymi kolorami. A jeśli chodzi o podstawowe zasady weselnego dress codu – zapominamy oczywiście o żałobnej czerni i bieli – zarezerwowanej dla panny młodej. Dziś wybraliśmy dwie stylizacje, w których kolor sukienki aż tryska wesołością.

Pierwsza wersja jest żółto-musztardowa i zdecydowanie pełna wyrazistości. W takiej barwie skąpana jest elegancka sukienka koktajlowa w odpowiedniej jak na okazję długości. W zestawieniu chabrowym pojawiającym się na niecodziennej biżuterii i torebce pięknie kontrastuje. Obok takiej stylizacji, połączonej dodatkowo ze srebrnymi szpilkami, nikt nie przejdzie obojętnie.

Jako pierwszą w Trendach Dnia chcielibyśmy wyróżnić magart. Serdecznie gratulujemy

 

 

Druga sukienka również stawia na odcienie żółtego, jednak nieco jaśniejsze, rozmyte i dodatkowo skąpane w armii koronek. Pięknie podkreśla talię i również idealnie kontrastuje z pięknymi chabrowymi sandałkami. Do tego dobrana została pokaźnych rozmiarów srebrna biżuteria i nude torebka.

Gratulujemy również nungal

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
 
#wiosnawmieście
#springstripes
#stylizacjazopaską
#wiosennewesele
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  22 marca 2019 11:39

    Podobają mi się dwie stylizacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany