Optymistyczna stylizacja związana na kokardkę

Kokarda jest nieodłącznym modnym elementem zarówno eleganckich, jak i pomysłowych, nieco szalonych stylizacji. Co więcej, światowej sławy projektanci zachwycili się nią ponownie w propozycjach na wiosna lato 2019. Gigantyczne wiązania pojawiają się zarówno na dekoltach, jak i są uwieńczeniem ołówkowych spódnic. Oblekają też ramiona, albo doszywane są w najmniej nieoczekiwanych miejscach. Mamy więc wszelkie przyzwolenia na to, aby wybierać ubrania zdobione tym właśnie dodatkiem. Dziś stawiamy na optymistyczną stylizację, która rozchmurzy nawet najbardziej pochmurny dzień. Dodaj sobie uśmiechu i raz na jakiś czas bądź mnij poważna!

Tęczowo-pastelowa stylizacja, jakby rodem przeniesiona ze świata baśni i snów, to zdecydowanie propozycja na cieplejsze dni wiosny, a na pewno na pełne słońca letnie dni. Dlaczego jednak już teraz o niej nie pomyśleć i przenieść się do rzeczywistości pozbawionej minusowych temperatur i śniegu? Nasza Inspirantka proponuje barwną spódnicę w paski, uwieńczoną właśnie modną kokardą. Do całości dodała top w kolorze morskim, z dodatkowym modnym nadrukiem. Baletki i zakólanówki z kokardką podkreślają dziewczęcy wydźwięk stylizacji. Kolorowe koraliki natomiast korespondują z paskami na spódnicy. Oderwaniem od rozmarzonego świata pasteli i wakacji jest natomiast kontrastująca czerwienią torebka.

Postanowiliśmy wyróżnić barwną propozycję kawiarki. Gratulujemy!

#zawiązananakokardę

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#kwiaty
#lookzprzekazem
#karmelowestylizacje
#zawiązananakokardę
 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Ewcia  1 lutego 2019 14:52

  Świetna stylizacja! Już nie mogę doczekać się letnich dni 🙂

  Odpowiedz
  • justi912  1 lutego 2019 18:05

   A mnie się jakoś nie widzi… Może jeszcze bez tych zakolanówek by uszła 😉

   Odpowiedz
   • Ewcia  1 lutego 2019 19:00

    Jest to typowo młodzieżowa stylizacja, trochę szalona. Zakolanówki są w modzie, a te dodatkowo mają kokardki. Ma być wesoło i szokować!

    Odpowiedz
    • justi912  1 lutego 2019 19:06

     No ja wiem, że raczej nie dla 40-stki 😉 ale jakoś mi to wszystko nie pasuje do siebie..

     Odpowiedz
 2. macierzanka  1 lutego 2019 17:16

  Dla młodych na prawdę piękna stylizacja.

  Odpowiedz
 3. candypink  1 lutego 2019 22:27

  Stylizacja raczej niespójna,dobór kolorów jakoś też do mnie nie przemawia a stylizacja,jeśli jest wyróżniona i nagrodzona punktami – powinna być jednak troszkę bardziej dopracowana.

  Odpowiedz
 4. Weronika  5 lutego 2019 16:00

  Te rzeczy do siebie nie pasują.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany