Opinie o kosmetyku: Szczoteczka soniczna do pielęgnacji twarzy XINESE LAX

Szczoteczki soniczne (nazywane również oscylacyjnymi lub wibrującymi) usuwają makijaż lepiej niż podczas tradycyjnego, ręcznego zmywania, widocznie wygładzają i poprawiają ukrwienie skóry, zmniejszają pory, korygują obszary oleiste, suche i przebarwione.

Oddziaływają mechanicznie na skórę i są alternatywą dla innych metod pielęgnacyjnych. Przy całej swojej skuteczności pozostają niezwykle delikatne.

Oto opinia naszej testerki  z używania tej szczoteczki

 

Opinia testerki: Anita

Skuteczność/efekt działania kosmetykustarstarstarstarstar
Stosunek ceny do jakościstarstarstarstarstar
Stosunek obietnic producenta do efektu rzeczywistegostarstarstarstarstar
Opakowanie (estetyka i użyteczność)starstarstarstarhalf of star

Zawsze marzyłam o takim produkcie. Jednak cena nie pozwalała mi na zakup. Nie orientowałam się nawet, że można kupić go taniej, niż w momencie, gdy wszedł na rynek. Należę do bardzo leniwych osób. Nigdy nie chciało mi się oczyszczać buzi peelingiem z ziarenkami. Ostatnio nawet kupiłam enzymatyczny, żeby totalnie nic nie robić. Jednak wiadomo – trzeba pamiętać, aby go zmyć. Tutaj mamy luksus! Ale zacznę od początku.

Szczoteczka wygląda bardzo przyjemnie i elegancko. Troszkę inaczej niż większość. Zasila ją jednak bateria AAA, a końcówki są wymienne. Z początku byłam zdziwiona, że nie jest okrągła, a jej włoski nie są twardawe. Myślałam „jak to możliwe, że to oczyszcza?”. Załącza się ją poprzez „wciśnięcie” guziczka, który ładnie się wkomponowuje. Nie ma żadnych dodatkowych opcji, tylko włącz-wyłącz. Bardzo dobrze trzyma się ją w dłoni i nie mam problemu z wykonywaniem okrężnych ruchów. Zabieg zaczynam wedle sugestii producenta. Moczę ciepłą wodą końcówkę oraz buzię. Z początku nakładałam żel do oczyszczania twarzy, jednak pienił się w dużym stopniu. Było to bardzo uciążliwe. Później zaczęłam stosować samą wodę i buzia była ładnie oczyszczona. Czułam, po wysuszeniu, jej delikatność. Nie spowodowała u mnie żadnych podrażnień czy też uczuleń. Włosie jest naprawdę mięciutkie. Efekty są zauważalne – dzięki niej, pojawia się mniej brzydkich, ropnych krost. Bardzo fajnie mieć takie urządzenie, ponieważ możemy mieć je ze sobą w każdej chwili, nie musząc wozić opakowań z peelingami czy maseczkami. Cena to 79zł i znajdziecie ją w Hebe!

Oceń ten produkt:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (178 głosów, średnia: 4,91 z 5)
zapisuję głos...

Zobacz też:

Szczoteczka soniczna do twarzy XINESE LAX

Szczoteczka soniczna do twarzy XINESE LAX

Szczoteczki soniczne są co raz bardziej popularne. Tradycyjne metody oczyszczania twarzy zastępujemy tymi z wykorzystaniem odpowiednich gadżetów. My przedstawiamy szczoteczkę soniczną do twarzy XINESE LAX . Szczoteczki soniczne (nazywane również oscylacyjnymi lub wibrującymi) usuwają makijaż lepiej