Opinie o kosmetyku: Reutter – Dezodorant w krysztale – Super Deo

Firma Reutter istnieje na rynku od 1913 roku. Jest znanym producentem m.in. cukierków ziołowych opartych na tradycyjnych recepturach. Produkty tej firmy charaktyeryzują się wysoką jakością. Wśród oferowanych produktów znajduje się także SUPERDEZODORANT: SUPER DEO

Opinia testerki: iga666

 

Od lat używam różnych zapachowych dezodorantów … niestety, musicie zdawać sobie sprawę że mogą one być RAKOTWÓRCZE!

No i jednak nie zawsze są w pełni skuteczne.

Po wielu próbach testowania różnych dezodorantów, użyłam dezodorantu w formie kryształu.

Myślałam, że będzie kolejna “beznadzieja”, ale byłam zdumiona działaniem dezodorantu w krysztale! Jego zaletą jest to, że neutralizuje bakterie, które są na naszym ciele i nie wytwarzamy zapachu! Owszem – pocimy się, ale bez zapachowo. Już po pierwszym użyciu przyniosło efekty.

Dezodorant działa od ostatniego do kolejnego mycia. Jest bezzapachowy, z ciekawości nawet spróbowalam  – w smaku jest bardzo słony. Nie brudzi ubrań. Jeśli ktoś koniecznie chce pachnieć, to może dodatkowo użyć dezodorantu w sprayu.

Zwykły dezodorant kryje nieprzyjemny zapach, ale po całym dniu wysiłku wytwarzamy pot, który czuć. W przypadku użycia dezodorantu z kryształem wytwarzamy pot, ale go nie czuć!

Dezedorant Super Deo – jest naturalnym minerałem (produkowany jest ze skały Ammonium alum, która pochodzi z nieczynnego wulkanu w Azji, a jej kryształy wykorzystuje się do produkcji preparatów przeciwpotnych).

Sposób użycia różni się od zwykłego dezodorantu. Ponieważ jest on w stanie stałym, przed aplikacją należy zwilżyć wodą tę część, która będzie używana.

Dostępny jest w drogeriach i aptekach. Cena: ok.17-20 zł

Oceniam go na 5!

Oceń ten produkt:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (181 głosów, średnia: 4,81 z 5)
zapisuję głos...

Zobacz też:

Wasze opinie: Uwaga na rakotwórcze antyperspiranty

Wasze opinie: Uwaga na rakotwórcze antyperspiranty

Spekulacji wokół tematu jest wiele, jedni są przeciwni i niedowierzają, inni wzięli go sobie do serca. Chodzi mianowicie o badania, które wykazały, że antyperspiranty a dokładniej ich główny składnik mogą przyczyniać się do powstawania u
Komentarze
  1. scrabble  22 kwietnia 2015 20:09

    Ciekawe, nigdy czegoś takiego nie stosowałam.

    Odpowiedz
  2. Kmakolagwa  24 kwietnia 2015 15:20

    Dużo o nim słyszałam, ale nie używałam. Czas chyba to zmienić 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany