Opinie o kosmetyku: Nivea, Antyperspirant Invisible for Black & White, Fresh

Opinia o kosmetyku: ….”Mogę bez wątpienia polecić go wszystkim aktywnym kobietom, które w pędzie życia potrzebują skutecznej ochrony i poczucia komfortu w każdej sytuacji. Mnie osobiście urzekł i na pewno będę do niego wracać… – całość poniżej

Kolejny test antyperspirantu. Tym razem nasza czytelniczka testuje  kosmetyk marki Nivea

 

Opinia testerki: Hidari11

Skuteczność/efekt działania kosmetykustarstarstarstarstar
Zapachstarstarstarstarstar
Trwałość użytego kosmetyku na twarzy/cielestarstarstarstarstar
Wydajnośćstarstarstarstarstar
Stosunek ceny do jakościstarstarstarstarstar
Stosunek obietnic producenta do efektu rzeczywistegostarstarstarstarstar
Opakowanie (estetyka i użyteczność)starstarstarstarstar

Antyperspirantem, z jakim zetknęłam się ostatnimi czasy i który wzbudził we mnie uznanie, jest Nivea Invisible for Black & White, Fresh. Marka Nivea nie zawodzi, rozwija się w dobrym kierunku, pnąc się na coraz to wyższe półki pod względem jakości.

Skuteczność:

Do efektywności antyperspirantu nie mam żadnych zastrzeżeń. Spisał się w 100%, odzwierciedlając zapewnienia producenta wypisane na odwrocie pojemnika. Bardzo nieznaczną ilość wystarczy użyć, by przez resztę dnia zapomnieć o istnieniu przykrych objawów pocenia. Jestem skłonna uwierzyć w trwające 48 h działanie, mimo że nie podjęłam się wyzwania nie pójścia któregoś dnia do kąpieli. Nie brudzi w żadnym wypadku ubrań, nawet w sytuacji, gdy założy się górną partię zaraz po zastosowaniu kosmetyku.

Zapach:

Zapach jest oczarowywująco przyjemny, orzeźwiający, z lekką nutą słodkawego aromatu. Co istotne, nie drażni w żaden sposób nozdrzy ludzi siedzących w otoczeniu, ponieważ jest niewyczuwalny po przekroczeniu pewnej odległości i nie rozpyla się na całe pomieszczenie podczas stosowania. Zapach utrzymuje się przez jakiś czas, ale nie przenika trwale do tkanin. Poza tym, że nie brudzi ubrań, nie pozostawia śladów zapachowych.

Wydajność:

Jestem bardzo zadowolona z wydajności antyperspirantu Nivea (150 ml), ponieważ starczył on na prawie trzy tygodnie, a stosowany był przeze mnie i moją mamę. Myślę, że jak na formę spray’u, to dosyć długi czas korzystania z kosmetyku. Przyczyną wydajności jest zapewne fakt, że niewiele go trzeba, by uzyskać oczekiwany rezultat w postaci ochrony skóry przez cały dzień.

Cena:

Kupiłam go za ponad 11 zł. Cena tego kosmetyku oscyluje właśnie w przedziale 11-12 zł, na promocji można go złapać za mniej. Uważam, że nie jest to zbyt wysoka kwota jak na produkt tejże półki, gwarantującej niezawodność i zamierzony efekt.

Moja podsumowująca ocena kosmetyku– antyperspirantu w spray-u Nivea Invisible for Black & White, Fresh, jest jak najbardziej pozytywna. Mogę bez wątpienia polecić go wszystkim aktywnym kobietom, które w pędzie życia potrzebują skutecznej ochrony i poczucia komfortu w każdej sytuacji. Mnie osobiście urzekł i na pewno będę do niego wracać.

 
 

Oceń ten produkt:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (65 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...

Zobacz też:

Komentarze
 1. marta_12  21 maja 2017 19:52

  Aktualnie go używam i uważam, że jest nie całkiem tak do końca trwały i skuteczny. Na mojej skórze przy temperaturach ok. 30 st. w cieniu nie sprawdził się i szybko się spociłam.

  Odpowiedz
 2. Aldona81  21 maja 2017 20:23

  Ja szczerze podpisuję się pod opinią testerki. Nivea ładnie pachnie, jest skuteczny i nie brudzi ubrań. Dla mnie bomba 👍

  Odpowiedz
 3. Magrabka31  22 maja 2017 19:04

  Używam wariantu w kulce i jestem zadowolona.

  Odpowiedz
 4. madllen  24 maja 2017 09:29

  Dezodorant w spray od Nivea należą do moich ulubionych. Skutecznie chroni przed poceniem a do tego ładnie pachnie.

  Odpowiedz
 5. Donia3592  7 czerwca 2017 12:09

  Nie jest to mój pierwszy antyperspirant Nivea, byłam zainteresowana nowym zapachem, który okazał się cudowny, świeży, i co najwazniejsze utrzymuje się cały dzień jest idealny na lato
  Nie mam problemów z potliwością i w tej chwili Nivea spełnia moje oczekiwania w 100%
  Mogę go śmiało polecić

  Odpowiedz
 6. Lucynka  8 czerwca 2017 22:51

  Dezodorant zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Po całym dniu nadal czuć działanie, a efektem tego jest mega świeżość. Jest to najlepszy dezodorant jakiego dotąd używałam. Cena w pełni adekwatna do jakości. Polecam wszystkim z całego serca !

  Odpowiedz
 7. Aneta  12 sierpnia 2017 21:04

  A u mnie sprawdził się OK 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.