Opinie o kosmetyku: Madame Justine, Volcano Peel Microdermabrasion – Peeling do twarzy i ciała na bazie olejków

Opinia testerki: ” (…) Skutecznie złuszcza martwy naskórek oraz usuwa pozostałości makijażu. Zawiera w sobie delikatnie peelingujące drobinki, które, jak dla mnie mogłyby być nieco większe – lubię raczej gruboziarniste peelingi. (…) O ile do twarzy sprawdza się u mnie średnio, to idealnie złuszczył mój martwy naskórek na przesuszonych i wymęczonych zimą dłoniach – został dłonie widocznie wygładzone. Ogólnie jest to produkt dość dobrze wydajny, używam go już od jakiegoś czasu, a zużycie jest niewielkie.” – cały test poniżej

Madame Justine to nowa polska marka kosmetyków, która oferuje kosmetyki klasy premium oparte na roślinnych substancji aktywnych w atrakcyjnej cenie. 

Opinia testerki: Aneta

Skuteczność/efekt działania kosmetykustarstarstarstarno star
Konsystencja (jeśli dotyczy)starstarstarno starno star
Zapachstarstarstarstarno star
Trwałość użytego kosmetyku na twarzy/cielestarstarstarstarhalf of star
Wydajnośćstarstarstarstarhalf of star
Stosunek ceny do jakościstarstarstarhalf of starno star
Stosunek obietnic producenta do efektu rzeczywistegostarstarstarhalf of starno star
Opakowanie (estetyka i użyteczność)starstarstarstarhalf of star

Volcano Peel Microdermabrasion to nowatorski kosmetyk na bazie korundu – minerału, którego odmianą są także rubin i szafir. Jest to delikatny peeling o łagodnym zapachu truskawek, który stosować możemy zarówno na twarz, jak i na przykład całe ciało czy dłonie. Daje delikatny efekt mikrodermabrazji. Skutecznie złuszcza martwy naskórek oraz usuwa pozostałości makijażu. Zawiera w sobie delikatnie peelingujące drobinki, które, jak dla mnie mogłyby być nieco większe – lubię raczej gruboziarniste peelingi. Ten produkt mógłby mieć nieco lepszą konsystencję – teraz jest bardzo rzadki i trzeba uważać, aby nie spłynął z dłoni.

O ile do twarzy sprawdza się u mnie średnio, to idealnie złuszczył mój martwy naskórek na przesuszonych i wymęczonych zimą dłoniach – został dłonie widocznie wygładzone. Ogólnie jest to produkt dość dobrze wydajny, używam go już od jakiegoś czasu, a zużycie jest niewielkie.

Pojemność: 100 ml.
Cena: 30 zł.

Oceń ten produkt:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (227 głosów, średnia: 4,96 z 5)
zapisuję głos...

Zobacz też:

Top kosmetyczny: najlepsze peelingi enzymatyczne!

Top kosmetyczny: najlepsze peelingi enzymatyczne!

Peeling enzymatyczny to bardzo delikatny zabieg złuszczania martwych komórek naskórka, który nie wykorzystuje drobinek ścierających i jest mniej inwazyjny niż tradycyjne peelingi chemiczne, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień. Bazuje on na zdolności enzymów roślinnych do rozpuszczania rogowej warstwy skóry, dzięki czemu jest optymalnym rozwiązaniem w pielęgnacji cery wrażliwej, suchej oraz naczynkowej. Jesteś właścicielką delikatnej cery? Sprawdź najlepsze peelingi enzymatyczne dostępne na naszym rynku!
Resurfacing – nowoczesny peeling laserowy. Poznaj jego moc!

Resurfacing – nowoczesny peeling laserowy. Poznaj jego moc!

Jesteś rozczarowana niską skutecznością mikrodermabrazji, a peelingi chemiczne, bazujące na kwasach TCA, pirogronowym czy migdałowym, odstraszają Cię swoją inwazyjnością? Wypróbuj bezpieczny i dużo bardziej efektywny peeling laserowy - resurfacing!
Komentarze
  1. efffciaa  6 kwietnia 2018 13:58

    Uwielbiam peelingi – doskonale wpływają na moją skórę 🙂 i samopoczucie 🙂 Jak dotąd nie miałam styczności jeszcze z tą firmą , ale być może kiedyś go wypróbuję 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany