Opinie o kosmetyku: La Roche Posay, Effaclar K+ krem do cery tłustej i trądzikowej

Krem La Roche Posay, Effaclar K+ przeznaczony do codziennej pielęgnacji.  Formuła kremu dostarcza skórze Retinol oraz Kwas Linolowy. Dzięki temu odblokowuje zatkane pory oraz koryguje i odnawia powierzchnię skóry dzięki delikatnej mikroeksfoliacji. Zapobiega nawrotom niedoskonałości.

Oto opinia o kosmetyku: Krem La Roche Posay, Effaclar K+

 

Opinia testerki: agusia26814

Skuteczność/efekt działania kosmetykustarstarstarstarstar
Konsystencja (jeśli dotyczy)starstarstarstarstar
Zapachstarstarstarstarstar
Trwałość użytego kosmetyku na twarzy/cielestarstarstarstarstar
Wydajnośćstarstarstarstarstar
Stosunek ceny do jakościstarstarstarstarstar
Stosunek obietnic producenta do efektu rzeczywistegostarstarstarstarstar
Opakowanie (estetyka i użyteczność)starstarstarstarno star

Ostatnio miałam okazję przetestowania świetnego kremu do cery trądzikowej, który  zapobiega błyszczeniu się skóry jak i nawrotom zaskórników – La Roche Posay, Effaclar K+ .

Jestem sceptycznie nastawiona do tego typu preparatów, ponieważ przetestowałam ich sporo, jednak ten krem zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Zaraz po otwarciu tubki uderza nas cudownie kwiatowy zapach co w tego typu kremach jest rzeczą niespotykaną. Konsystencja delikatna umożliwia łatwe rozprowadzenie kremu. Zaraz po nałożeniu kremu odczuwa się cudowną świeżość (uczucie jak po świeżo umytej twarzy); skóra od razu staje się matowa.

Krem świetnie nadaje się pod makijaż. Nie roluje się, nie łuszczy, a dzięki swoim właściwością absorbującym sebum makijaż nie spływa. Już po ok 7 dniach stosowania widać zdumiewające rezultaty. Pory  zostały zwężone, kolor skóry ujednolicił się, a wypryski prawie całkiem znikły. Jednak do utrzymania efektów ważne jest systematyczne stosowanie.

Oceń ten produkt:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (242 głosów, średnia: 4,83 z 5)
loading... zapisuję głos...

Zobacz też:

Glinki na skórę – kiedy i jakie stosować

Naturalne glinki na skórę - skutecznie ją oczyszczają, dostarczają niezbędnych minerałów, mogą zastąpić maseczkę, peeling, a nawet szampon. Ich właściwości lecznicze znane są już od tysięcy lat, ale w pielęgnacji stosujemy je dopiero od niedawna.