Opinie o kosmetyku: INTESA Antyperspirant w sztyfcie dla panów

Seria męskich kosmetyków Intesa należy do włoskiego producenta kosmetyków – marki Mirato. Orientalne kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn posiadają delikatną formułę, ciekawy design i oryginalny zapach.

Opinia testerki: efffciaa

Skuteczność/efekt działania kosmetykustarstarstarstarhalf of star
Konsystencja (jeśli dotyczy)starstarstarstarstar
Zapachstarstarstarhalf of starno star
Trwałość użytego kosmetyku na twarzy/cielestarstarstarstarhalf of star
Wydajnośćstarstarstarstarhalf of star
Stosunek ceny do jakościstarstarhalf of starno starno star
Stosunek obietnic producenta do efektu rzeczywistegostarstarstarstarhalf of star
Opakowanie (estetyka i użyteczność)starstarstarstarstar

Dziś będzie dla odmiany rzecz o męskim kosmetyku . Opowiem wam o antyperspirancie w sztyfcie dla mężczyzn firmy INTESA . Jest to niezbyt znana firma produkująca całą gamę męskich kosmetyków . Ale wróćmy do samego kosmetyku . Ładne , wyraziste czerwone opakowanie rzuca się od razu w oczy , choć kolorystyką jest nieco zbliżone do opakowań bardziej znanej konkurencji . Sztyft ładnie się rozprowadza , nie kruszy się , nie łamie .  Atutem jest naprawdę długa trwałość kosmetyku na ciele i idealne spełnianie swojej roli – co w przypadku antyperspirantów jest bardzo ważne . Idealnie sprawdza się w przypadku nawet intensywnego trybu życia i dobrze radzi sobie z wysokimi temperaturami otoczenia . Mój mąż – w tym wypadku królik doświadczalny :-) używa go już kilka tygodni . Nie ma żadnych podrażnień ani uczuleń i nie narzeka – co w jego przypadku oznacza pełną akceptację produktu :-) Niestety cena zakupu to nieco ponad 20 zł co w przypadku tego typu kosmetyku nie jest jakąś wielką rewelacją . Kosmetyk ma przyjemny zapach , jak ja to nazywam „zapach prawdziwego mężczyzny ” , choć jak dla mnie jest trochę zbyt wyrazisty .  Czy w przyszłości dokonam jego zakupu … być może go kupię , choć szczerze mówiąc sporadycznie zdarzało mi się dotąd spotkać produkty Intesa w sklepach .

Oceń ten produkt:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (167 głosów, średnia: 4,86 z 5)
zapisuję głos...

Zobacz też:

Nowość: orientalne kosmetyki męskie Intesa Classic Black od Mirato

Nowość: orientalne kosmetyki męskie Intesa Classic Black od Mirato

Włoski producent kosmetyków - marka Mirato wprowadziła na rynek serię Intesa Classic Black. Jest  to seria kosmetyków pielęgnacyjnych dla wymagających mężczyzn – o delikatnej formule, ciekawym designie i oryginalnym zapachu. W jej skład wchodzi: Rewitalizujący Gel Doccia Shampoo oraz szampon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany