Opinie o kosmetyku: Floslek, Vital Koncentrat z koenzymem Q10 z serii SPHERE 3-D

Seria Sphere-3D Skin care EXPERT marki Floslek to unikalna propozycja na polskim rynku kosmetycznym, która pozwala stworzyć  spersonalizowany zestaw kosmetyków. Możesz go dopasować do potrzeb skóry, wieku i pory dnia. W skład całej linii wchodzą kremy w innowacyjnej formie sferycznych kuleczek  i koncentraty o konsystencji kremów wodnych – typowego elementu koreańskiej pielęgnacji. 

Określ potrzeby swojej cery i dopasuj skoncentrowane substancje. Wybierz koncentrat, a następnie dobierz dla siebie sferyczny krem, który najlepiej spełni Twoje wymagania. Pamiętaj – możesz dowolnie miksować kosmetyki i składniki aktywne a potem połączyć w pielęgnacji. Spróbuj połączyć np. Sferyczny krem z kwasem hialuronowym z Energy Koncentratem z witaminą C. 


Vital Koncentrat z koenzymem Q10 

sprawdzi się zarówno przy pielęgnacji skóry dojrzałej, na której widoczne są procesy starzenia, jak i cery, która dopiero przygotowuje się na to, aż czas odciśnie na niej swoje piętno. Na szczęście koenzym Q10 zwiększa skuteczność bariery ochronnej naskórka. To nie wszystko. Ma też wpływ na przyspieszenie odnowy komórkowej, zahamowania procesów starzenia, a także znienawidzonych objawów fotostarzenia skóry. Utracona sprężystość zostaje przywrócona, podobnie jak gładkość i delikatność. Koncentrat ma konsystencję kremów wodnych – typowego elementu koreańskiej pielęgnacji. W buteleczce zmieściło się 30 ml.

Chcesz przetestować Vital Koncentrat z koenzymem Q10 od Floslek Laboratorium?

Zapisz się do testowania! Co więcej, każda z uczestniczek dostanie do sprawdzenia na własnej skórze całą serię SPHERE 3-D, w skład której wchodzą łącznie 3 kremy i 3 koncentraty, będące uzupełnieniem kuracji.

Warunkiem jest zapisanie się do testów, pod każdym z tych kosmetyków – opisy wszystkich, podobnie jak kremu przedstawionego powyżej, znajdziecie w Klubie Urody KobietaMag.pl. Co dalej?

Gdy już wypróbujecie kosmetyki od Floslek, kolejnym krokiem jest napisanie waszych recenzji dotyczących przetestowanych produktów. W tym celu wybieracie wyłącznie 4 dowolne kosmetyki z serii i dodatkowo piszecie opinię o całej linii SPHERE 3-D, którą przesyłacie już do nas mailem na adres: redakcja@kobietamag.pl  (w tytule wiadomości napiszcie: Testy Floslek). Oczekujemy zatem od was 4 wpisów na temat 4 produktów w Panelu Testerki i jednego na temat całej serii przesłanego pocztą mailową. Na opis testów czekamy w terminie 14 dni od otrzymania produktów (to ważne – weźcie zatem pod uwagę, czy nie wyjeżdżacie na wakacje). 

Do testowania wybieramy 10 testerek w oparciu o wcześniej napisane testy oraz posiadane konta w mediach społecznościowych (FB, Instagram, YT – podajcie w zapisach linki do kont). Aby wziąć udział w testach trzeba być naszą zarejestrowaną użytkowniczką. Jeśli jeszcze nie jesteś – zapisz się przed zgłoszeniem.

Zapisy trwają do 7.07.2019

 

Lista testerek została zamknięta