Opinie o kosmetyku: Floslek, Sferyczny krem z kwasem hialuronowym z serii SPHERE 3-D

Seria Sphere-3D Skin care EXPERT marki Floslek to unikalna propozycja na polskim rynku kosmetycznym, która pozwala stworzyć  spersonalizowany zestaw kosmetyków. Możesz go dopasować do potrzeb skóry, wieku i pory dnia. W skład całej linii wchodzą kremy w innowacyjnej formie sferycznych kuleczek  i koncentraty o konsystencji kremów wodnych – typowego elementu koreańskiej pielęgnacji. 

Określ potrzeby swojej cery i dopasuj skoncentrowane substancje. Wybierz koncentrat, a następnie dobierz dla siebie sferyczny krem, który najlepiej spełni Twoje wymagania. Pamiętaj – możesz dowolnie miksować kosmetyki i składniki aktywne a potem połączyć w pielęgnacji. Spróbuj połączyć np. Sferyczny krem z kwasem hialuronowym z Energy Koncentratem z witaminą C. 

 

Formula kremu z serii SPHERE 3-D z kwasem hialuronowym marki Floslek,

zamknięta została w sferycznych kapsułkach. Każda kuleczka odpowiada jednej porcji kremu – dzięki temu wiemy dokładnie jaką jego ilość potrzebuje nasza skóra. Już pojedyncza dawka będzie ratunkiem przede wszystkim dla skóry wymagającej intensywnego nawilżenia i pielęgnacji, a także dla cery, na której widoczne zaczynają być zmarszczki, bez względu na wiek. Połączenie wszystkich składników aktywnych, a wśród nich najważniejszy jest kwas hialuronowy, następuje podczas nałożenia kremu na twarz. Dzięki temu oprócz natychmiastowego wygładzenia i rozświetlenia, po aplikacji możemy liczyć również na wypoczęty wygląd. 

 

Chcesz przetestować krem sferyczny bogaty w kwas hialuronowy od Floslek Laboratorium?

Zapisz się do testowania! Co więcej, każda z uczestniczek dostanie do sprawdzenia na własnej skórze całą serię SPHERE 3-D, w skład której wchodzą łącznie 3 kremy i 3 koncentraty, będące uzupełnieniem kuracji.

Warunkiem jest zapisanie się do testów, pod każdym z tych kosmetyków – opisy wszystkich, podobnie jak kremu przedstawionego powyżej, znajdziecie w Klubie Urody KobietaMag.pl. Co dalej?

Gdy już wypróbujecie kosmetyki od Floslek, kolejnym krokiem jest napisanie waszych recenzji dotyczących przetestowanych produktów. W tym celu wybieracie wyłącznie 4 dowolne kosmetyki z serii i dodatkowo piszecie opinię o całej linii SPHERE 3-D, którą przesyłacie już do nas mailem na adres: redakcja@kobietamag.pl  (w tytule wiadomości napiszcie: Testy Floslek). Oczekujemy zatem od was 4 wpisów na temat 4 produktów w Panelu Testerki i jednego na temat całej serii przesłanego pocztą mailową. Na opis testów czekamy w terminie 14 dni od otrzymania produktów (to ważne – weźcie zatem pod uwagę, czy nie wyjeżdżacie na wakacje). 

Do testowania wybieramy 10 testerek w oparciu o wcześniej napisane testy oraz posiadane konta w mediach społecznościowych (FB, Instagram, YT – podajcie w zapisach linki do kont). Aby wziąć udział w testach trzeba być naszą zarejestrowaną użytkowniczką. Jeśli jeszcze nie jesteś – zapisz się przed zgłoszeniem.

Zapisy trwają do 7.07.2019

 

 

Lista testerek została zamknięta